VIDEO: Nëna braktis foshnjën e porsalindur në koshin e mbeturinave

Ky është momenti rrëqethës kur një nënë braktis foshnjën e porsalindur në koshin e mbeturinave në Tajlandë.

Gruaja 29-vjeçe e identifikuar si Waraporn kishte sjellë në jetë foshnjën në apartamentin e saj në Samut Prakan, por menjëherë kishte vendosur që ta braktisë.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar gruan duke ndalur motoçikletën në skaj të rrugës, dhe më pas braktis  në koshin e mbeturinave foshnjën e porsalindur.

Ndërkohë një personi që e kishte gjetur foshnjën aty e dërgoi me urgjencë në spital, ku pas trajtimit mjekësor është konstatuar se nuk ka pësuar ndonjë lëndim. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO: Nëna braktis foshnjën e porsalindur në koshin e mbeturinave”

  1. Mbreti says:

    Kshu esh kur je I pa Zot i pa Udhe, degjendrzar, shker…yerje si ne Mykonos edhe Bouzuki, kur je Gayrek, kur je turkofagis, kur je ne problem me veften, kur ske cipe, kur shet nderin e ethnon per 300 aspra ose luge supe, kur e ke emrin klevisa, kur mendon se perparon, modernizim, Shker…yerje ne mes te rruges, mutlu gezuar mendimin e Turkfagis me Neo ( Jevgo) Grekerit tjer!

  2. xhokonda says:

    o pise femer ne kosh e hedh moj ! po cohe ne dere te kishes moj plehre a ne spital moj legene

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *