FOTOT: U mposht nga Majlinda Kelmendi, njihuni me xhudisten ruse që trajnon Vladimir Putinin

Xhudistja ruse Natalia Kuziutina, që u bë e famshme pasi u fotografua me kreun e shtetit rus, Vladimir Putin, mori medaljen e argjendtë në Lojërat Evropiane – Minsk 2019.

Rusja 30 vjeçe u mposht nga Majlinda Kelmendi në finale.

Ndërkaq mediat e ndryshme kanë dhënë lajmin për mposhtjen e ruses që u bë e famshme nga fotografitë në stërvitje me Vladimir Putinin dhe që është partnere e stërvitjeve të kreut të këtij vendi.

Majlinda Kelmendi u shpall kampione në Lojërat Europiane “Minsk” 2019.

Xhudistja nga Peja u nderua me medaljen e artë duke triumfuar në kategorinë e peshave deri në 52 kilogramë.

6 komente në “FOTOT: U mposht nga Majlinda Kelmendi, njihuni me xhudisten ruse që trajnon Vladimir Putinin”

 1. shqiperia e pamposhtur says:

  Bravooooooooooo.

 2. #varijanullen says:

  Zemra Mal . Duket dora e femres Shqiptare. Bravo federates Kosoves xhudo qe Po shkelqen me gocat. Medalje Olimpike presim te gjithe.

 3. Kuq e zi says:

  Falenderojme gazeten dita qe i dha kaq hapsire te madhe triumfit te majlides!!!

 4. mik says:

  O Tema !!
  Majlinda Kelmendi shpallet kampione, e ju nxirrni fotot e nenkampiones ?!!!!
  Pse e keni kaq ‘ zet ‘ Majlinden gjanem ?!!

 5. Ali-Baba says:

  Nuk e kuptoj pse i beni lajm kesaj sharabajges ruse, kur lajmi duhet te jet per kampionen Europiane Kelmendin… Gazetari pulash

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *