VIDEO: Kthehen në shtëpi dhe gjejnë ariun në… dollap

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një familje në Montana.

Pasi u kthyen në shtëpi ata kanë gjetur një ari të murrmë që ja kishte marrë një sy gjumë brenda në dollapin e rrobave.

Të frikësuar, kanë njoftuar policinë dhe agjencinë e mbrojtjes së jetës së egër, të cilët të gjithë bashkë mundën të transferonin gjitarin që nuk kishte dëshirë të dilte nga strofulla e tij e re. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Kthehen në shtëpi dhe gjejnë ariun në… dollap”

  1. Antimaloks i perbetu says:

    Me mir t gjesh ariun tu flejt n dollap sesa t gjesh malokun tu vjedh rrobat e dollapit..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *