FOTOT: “Është e vërtetë”, gruaja që ra në koma për 27 minuta pretendon se pa parajsën

Një grua kishte shkarravitur diçka për të cilën thuhet se shkruante “është e vërtetë”, pasi ajo ra në koma për 27 minuta dhe pretendon se ka parë parajsën.

Sipas DailyStar, shkrimi i shkruar në fillim duket të jetë në një gjuhë tjetër, por në një inspektim më të afërt zbulohet se mund të jetë shkruar: “Është e vërtetë”.

Pasi u zgjua nga koma njerëzit në dhomë pyetën ‘çfarë është e vërtetë?’ dhe ajo u përgjigj duke treguar nga qielli me lot në sytë e saj. (TemA)

4 komente në “FOTOT: “Është e vërtetë”, gruaja që ra në koma për 27 minuta pretendon se pa parajsën”

 1. Billy says:

  Paska qene shqiptare. Duken qarte te gjitha shkronjat e dores te shprehjes shqipe ” eshte e vertete”.
  Anglisht nuk eshte: it’s real, as italisht – e’ vero, apo gjermanisht – ist wahr, frengjisht – est vrai, spanjisht – es cierto, kroatisht – je istina, suedisht – ar sant, turqisht – dogru.
  Vetem me gjuhen shqipe zberthehet.

 2. uhahahaaaaaa says:

  Ne qiell ju shfaq Sali Berisha 😀 😀 😀 😀 😀

 3. Malesori says:

  Pse te mos te te denojne, delenxhinjte qe shkelin ligjin e kane vendin pas hekurave.
  Beni prove dhe te shikoni kur tju hapet dera e burgut.
  N

 4. uhahahaaaaaa says:

  Uhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *