“Le të ketë vëllavrasje dhe luftë civile, s’ka burg që na kthen pas”? Shoqërohet në polici kreu i PD

Shoqerohet ne polici ish-deputeti i PD-se, njeherssh kreu i PD-së se Elbasanit, Aurel Bylykbashi

Ish deputeti eshte shoqeruar ne polici pas deklaratave te forta qe ka bere dhe apelit te dhene gjate fjales ne “Aleancen Qytetare” te ketij qyteti.

Me heret, Aurel Bylykbashi, gjate prezantimit te Aleances Qytetare per Mbrojtjen e Demokracise ne kete qytet, teksa i referohej zërave qe sipas tij parashikojne kasandren.

“Domethene do te kete lufte civile, do te kete vellavrasje! Po e them prere dhe qarte: Ne nuk do te lejojme zgjedhje ne 30 Qershor!”- thote ai.

Duke folur ne takim me tone te forte, ai ka deklaruar para te pranishmeve se se te gjithe duhet te jene bashke, per t’i bere te qarte kryeministrit se nuk e duan.

“Ne duhet te jemi te gjithe atje, ne Bradashesh dhe ti themi me qarte se kurre, se ky qytet nuk te do, ky vend nuk te do dhe nuk ka burg qe mund te na ktheje nga rruga jone!! Jemi me te qarte se kurre!”- thote mes te tjerash ai.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në ““Le të ketë vëllavrasje dhe luftë civile, s’ka burg që na kthen pas”? Shoqërohet në polici kreu i PD”

 1. I pandehuri Basha says:

  Me se fundi!!! Keshtu vjen era shtet!!!!!!
  Paste kemben e mbare…….

 2. genti says:

  i q kina gruan e femrat e fisit ketij legeni

 3. Sali kerma says:

  Ta mbajne deri te hene

 4. Beni says:

  Lajmeroni familjaret ti dergojne pampers ne biruce.

 5. Don Kishoti says:

  Keta Jane plerat e kombit. Futini Brenda me kerbac se keshtu e duam keta qene.

 6. TROPOJANI says:

  Ti Bylykbashi…shko ne Turqi andej na ke Rracen KETE E TREGON QARTE Mbiemri juaj….Mbetje e koqeve Osmane ne Trojet Shqipetare…
  Vri vetten ti dhe gjithe Bastardet qe Mendojne si ti….
  Harram e pacin ata qe u vijne Mbarpa ketyre KRIMINELEVE..lol

 7. Uo says:

  Bastarde……plehra bajga…qelbesira…..infekaioni I shqipes…..

 8. Lani says:

  shko e vritu ti te qifsha rracen me gjith PD e LSI. se ne nuk duam vlla vrasje se sjemi shume qe te vritemi jemi popull i vogel. nuk kemi terezi ne me na u vra rinia per ju hajduta te poshter

 9. SHKELZENI says:

  NUK JETOJE NE ALBANIE PO NJE DÉCLARATION I TILLE KETU ESHTE 2 VJET BURGE I MBYLLUR DHE LARGIM NGA SKENA POLITIQUE PER GJITHE JETEN
  KY ESHTE MOMENTIN PER TE TREGUAR NESE ATY KA SHTETE

 10. Mandi says:

  Kësaj i thonë hapu burg se erdha
  I ha bytha këtij legenit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *