PD e shqetësuar për pozat e Gazment Bardhit në media, thirrje gazetarëve: Ja foto që duhet të përdorni

Partia Demokratike ka shprehur sot shqetësimin lidhur me pozat e sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi që qarkullojnë në media.

Pëmes një njoftimi në rrjetin social WhatsApp, PD  adreson një thirrje ndaj medias që të mos përdorë fotografi të vjetëra por një pozë ku Bardhi duket më këndshëm.

Shqetësimi i PD lidhet edhe me faktin që herë pas here figura të ndryshme të medias dhe politkës hedhin dyshime lidhur me orientimin e tij seksual, ku rasti i fundit që e kanë vënë në dukje kanë qenë deputetët Myslim Murrizi dhe Kujtim Gjuzi.

Urojmë që me fotografinë e re, PD të shuajë të gjitha zërat. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “PD e shqetësuar për pozat e Gazment Bardhit në media, thirrje gazetarëve: Ja foto që duhet të përdorni”

 1. Fieral says:

  E fortë PD-ja. Ia nxorën l….qet Ramës nga të gjitha anët, tani kanë hall se u doli sekretari i Partisë me pantallona të shkurtra dhe me lesh te këmbët…..😂🤣😂🤣😂🤣

 2. shabani says:

  Jepini dildon ta mbaj ne goj ky pushti

 3. Gaze LGBT says:

  Po ketij vete talebanet e Pedes nuk I therasin Gazi por Gaze sepse eshte pjese e LGBT-se. Prandaj ska poze te Gazes qe e shkeput ate nga LGBTja. Shkurt Gaze, kokra e bythqirit.

 4. the american says:

  pulat jane ne kotec…

 5. Raul says:

  Poza me e përshtatshme për Gaz shpirtziu, është poza e sozise shpirtërore dhe fizike te tij Hajnrih Himleri i Rajhut të Tretë, ky njëri ka shpirtin e një nazisti në trupin e tij

 6. Sala says:

  Ha ha,duan te mohojne orientimin sexual te Gazmendes.Ai si me photo si pa photo e ka t’shkrujtme ne balle.Edhe PD-ja parti bythqirash eshte.

 7. Ben says:

  Do jete me e sakte ti nxjerrin photo te Gazit duke e thithur me goje.Kane te drejte ato te PD-es,me mire te nxjerrin photo duke e honger n’goje.

 8. Xeni pa qime says:

  UAAAAA KU ESHTE PROBLEMI TE GJITHE E DINE QE BARDHA ESHTE GAY DHE MONI LSI LESBIENNE
  JEMI NE DÉMOCRACI RROFTE P.D

 9. Johani says:

  Po kush flliqet ne te ore te dashur,siq thote nje fjale e vjeter popullore mizat qendrojne ne qenef,edhe ky bardh ziu e ka gjetur veten andaj si kush faj se si e paraqesin,nuk mund ta bejme njeri kur nuk eshte çti bejme le te plasi,peder ky peder salianji peder e kryepeder kryetari i tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *