VIDEO/ Gjigandi britanik i udhëtimeve, British Airways kthen sytë nga Shqipëria: Ja spoti spektakolar me pamjet më të mrekullueshme nga vendi

Gjigandi britanik i udhëtimeve, British Airways, i ka kushtuar vëmendje të veçantë Shqipërisë.

Së fundmi, në faqen zyrtare kanë publikuar një video promovuese për vendin tonë.

Më poshtë po përcjellim materialin e plotë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Gjigandi britanik i udhëtimeve, British Airways kthen sytë nga Shqipëria: Ja spoti spektakolar me pamjet më të mrekullueshme nga vendi”

 1. lalai says:

  Mos ka kthyer bythën se sytë një mut…!!!

 2. shqiptari says:

  I paguajme flori keta spote me taksat tona dhe te vetmit qe vijne per turizem jane turistet me te lodhur dhe me te varfer te europes.Ata thjesht kalojne ne vendin tone,blejne ushqime ne supermarket,flene jashte neper tendat e tyre dhe thyejne qafen nga erdhen.Paguajme 10 leke per te terhequr turistet dhe 1 milione per ti larguar ata me sjelljen tone.

 3. Arbeni says:

  British Airways eshte kompania qe ka cmimet te te larta Nga Londra ne Tirane gjate gjithe muajeve te vitit.Kur fluturon me Britishin per ne Tirane pagesa eshte e njejte me ate ne USA,Australi apo Zelanden e Re.ndersa per te shkuar ne Greqi qe eshte mbi 4 ore e gjysem nga Londra paguan 4 here me pak,ndersa ne paguajme 600,700 paund vajtje ardhje ne muajt Korrik dhe gusht.Ndersa ne pranvere,vjeshte apo dimer 300-400 paund.
  Eshte kompani mjaft e sigurt,por fuck off me cmimet skandaloze.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *