FOTOT: E dashura seksi e Diaz “përvëlon” Ibizën

Futbollisti Mariano Diaz është fotografuar në Ibiza së bashku me të dashurën e tij, modelen, Yaiza Moreno.

Ylli i Real Madridit i është ofruar një vend në skuadrën e Arsenalit, thuhet nga disa burime.

Arsenali i ka ofruar mundësinë për të lidhur kontratën për plot 18 milionë paund.

Të dy së bashku janë fotografuar krahë për krahu dhe janë ende në një lidhje që prej vitit 2012.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *