FOTOT: “I pastër si kristali”

Monika Kryemadhi ka thënë në një intervistë, se nuk ka frikë për arrestimin e Ilir Metës, pasi ai është i pastër si kristali.

Kuptohet, këtë gjë as vetë Monika nuk e beson.

Ndaj në rrjet, ka nisur humori me të.(TemA)

10 komente në “FOTOT: “I pastër si kristali””

 1. Feik Njuzi says:

  Ishte i paster si kristali pa e zgjodhi Edvin Rama dhe PS.

 2. Koli says:

  Kristal thote Cizmja.Ky eshte prej floriri moj.Flori qe mban era mut.

 3. Vojo Kushi says:

  F.B.I E PASTROJ EXPERTI I LIKES E NXORI ORGJINAL SI BITHA JOTE.

 4. SHKELZENI says:

  I PASTER SI BERRISHA

 5. Gjyshi says:

  O popull.ky me duket se ben vete si budalla qe te marri kartelen.vetem keshtu nuk e ze ligji kete.

 6. ela says:

  Ato qe vodhi, ti beje uturak, ku te shplaje fytyren e tij dhe bitksin e arushes mira.

 7. M....mecit says:

  PU PU PU sa te ngjaka o LIKE HAJDUTI, fotokopje origjinal.

 8. biks says:

  Thuaje me mire Shqip….. I LARE ME FLORIRIN E KRRABES…..
  Jeni familja me kriminale ne pushtet…..

 9. LC says:

  Ilirit me mire i shkon epiteti i paster si floriri.

 10. Heretiku says:

  Po, eshte e vertete, I.Meta eshte “i paster” si ujerat e zeza.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *