FOTOT/ Kryeministri Rama e fillon ditën me perlën turistike të Valbonës në Tropojë

Kryeministri Edi Rama ka nisur mëngjesin e sotëm me një lajm të mirë për të gjithë pushuesit që pëlqejnë turizmin malor.

Rama njofton se tashmë kanë nisur punimet në kantierin e ndërtimit të Qendrës së Turizmit në Valbonë, e cila do të mundësojë një standard të ri shërbimesh dhe aktivitetesh.

“Mirëmëngjes, dhe me pamjet nga puna në kantierin e ndërtimit të Qendrës së re të Turizmit në Valbonë, me një standard krejt të ri shërbimesh, aktivitetesh dhe paketash turistike për këtë zonë me potencial të jashtëzakonshëm, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

4 komente në “FOTOT/ Kryeministri Rama e fillon ditën me perlën turistike të Valbonës në Tropojë”

 1. 19 says:

  Ed rama belinda balluku po te njollos emrin tuaj dhe te ps eshte me e ndyra e te gjitha kohrave .kta te PD jane lule para asaj kurves qe ke vene ministre .

 2. Lili says:

  Ky nuk e ka kuptuar se suksesine valbones eshte pikerisht se eshte larg emasivizimit edhe konfortit qe ke tjeterkund! Njerezet vine nga bota per nje experience ndryshe , jo per beton e konfort qe e kane me bollek ne vendet e tyre!
  Edhe kete duan me ba m..t si durresi dhermiunvloren

 3. Vlora says:

  Po per kantieret e hidrocentraleve te Bashkim Ulajt, ne parkun e Valbones, ka ndonje lajm?

 4. Xhoi says:

  Po me ate hidrocentralin ca u be,se Valbona aty ka qene edhe me pare,biles edhe me e bukur pa ato derrasat e fotos

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *