“Të është bërë ves, shalët hapur”, Klaudia Pepa ‘i përvishet’ komentusit: Ça të bësh, u bënë 20 vjet

Balerina, Klaudia Pepa guxon gjithmonë, jo vetëm në kërcim, por edhe në përditshmëri.

Mbi një motor stil Vespa, Klaudia ka vozitur me këmbët hapur.

E lumtur në xhiron e saj, hovin e madh ja ka ndërprerë një komentues, i cili e kritikon për veprimin, që mesa duket i është bërë zakon nga profesioni.

“Sa fiksim e ke moj goce me i mbajt shalët hap apo të është bërë ves,”- i shkruan ndjekësi balerinës në videon e publikuar.

Pas këtij komenti, Klaudia Pepa ka reaguar me një replikë drejtuar komentuesit ku shpjegon se i është bërë ves nga profesioni: “Ça të bësh , u bë 20 vjet që kërcej, çeshtje profesioni”.

View this post on Instagram

Sono bravaaa 😂😂 🏍 🏍

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

 

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në ““Të është bërë ves, shalët hapur”, Klaudia Pepa ‘i përvishet’ komentusit: Ça të bësh, u bënë 20 vjet”

  1. beso says:

    Ku ka me mire se ti mbash kembet perpjete….
    Bo sevap o goc se eshte dhe vap….
    Mbaj perpjet se eshte me lert….

  2. xxx says:

    Te lumte je e madhe, respekte per menyren se si e drejton motorrin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *