“Fallxhorja” Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët

Festa e SHBA po shfrytëzohet nga të ftuarit për tu takuar e biseduar me njëri-tjetrin.

Siç shihet nga foto shefja e LSI, Monika Kryemadhi e veshur me një stil modern ka preferuar të flasë gjatë me dy klerikë; Kreun e Bektashinjve Baba Mondin dhe kreun e myslimanëve Bujar Spahiu.

Kohët e fundit retorikës politike të zonjës Kryemadhi nuk i ka munguar përmendja e Zotit.

U desh kjo festë e SHBA që ajo të ishte më afër se kurrë me dy përfaqësuesit e besimeve.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në ““Fallxhorja” Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët”

  1. o tourkos nuk ka vend ne Evrope..... says:

    pune marmidash turq,varu kkkkkkkkkk……………………plehra arabe!

  2. Raul says:

    Më ndihmën e haxhi dede Batakciu Edmond Ibrahimi Nafije Dybeku Baxhelles që ka plagjiature diplomë takohet me zotin çdo natë dhe në mëngjez u tregon përrallën e mëngjezit sharebajgave të leshitlikes Kejdi dhembcakallja dhe Epshurr Brahimkari, Nora bythderrja Gjithollog’ja surratgerdalla e cila përlotet shumë kur dëgjon përrallat e leshitdhise nga Nafije Fallxhorja. Nafije Dybeku Baxhelles që ka plagjiature diplomë si duket ka ftuar 2 klerikët për të marë pjesë në të 40tat e leshitdhise që vdiq me 30qershor dhe që do mbahen në 10 gusht. I përjetshëm qoftë kujtimi i sharebajgave të leshitlikes Erisa me hundën si pinoku, Floida surrat ufo me dick në dorë, Klajda surratnallonja apo surrat tepsija, Silvio surratsalduara dhe Luan qimeuriqi i leshitdhise, dhe Tit Shkollshumin

  3. Examineri says:

    Shihe mire filxhanin moj fallxheshe, duket sikur Haxhiu yt ka nje rruge per Rec. Duket sikur mban dicka ne duar duke e perkedhelur, te fala Sashes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *