FOTO: Blendi Fevziu publikon “investigimin”: Kam zbuluar tre prezantueset shqiptare që i kanë buzët njëlloj

Blendi Fevziu ka bërë një emision të veçantë lidhur me konceptine e bukurisë.

8 të ftuar japin mendimet e tyre lidhur me temën “Çdo të thotë të jesh e bukur?” dhe si ka ndryshuar përcaktimi i bukurisë ndër vite e dekada dhe sa po ndërhyjnë mjekët estetistë.

Pa zbuluar identitetet, gazetari Blendi Fevziu ka publikuar edhe një “investigim” personal.

Ai thotë se pas shumë kërkimesh, ka mundur të identifikojë 3 prezantuese të njohura shqiptare, për të cilat tha se janë të gjitha me buzë njësoj.

Këto janë buzët e 3 prezantueseve të njohura televizive në Shqipëri, janë të gjitha njësoj. Të gjitha njësoj, njësoj, njësoj komplet. D.m.th. duket se edhe masën e fryrjes e kanë të ngjashme dhe hajde bëje dallimin. Duket një lloj bukurie, e cila në një farë mënyre nuk lidhet edhe me karakterin. Bukuria është edhe një shprehje e karakterit të gjithsecilit, është thënë gjithmonë, por mesa duket sot është një shprehje e karakterit të edhe të mjekut estetik”, tha gazetari për “investigimin” e publikuar. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “FOTO: Blendi Fevziu publikon “investigimin”: Kam zbuluar tre prezantueset shqiptare që i kanë buzët njëlloj”

 1. shqip says:

  Sh interesante . Po ka dhe nje investigim qe lidhet me trurin e vogel sa nje lajthi . Eshte zbuluar se ti Fevzo , e me radhe Zheji bubuzheli , Lubonja qe i kane thyer vazot e luleve te mamase , Andi i kuq i bllokut , e me radhe Nela , Buzhala e company , keni nje prerje truri . Thua edhe ju keni bere nderhyrje te doktor Adhamudhi ( Sali kafsherori ) ?

  1. besniku says:

   ha ha ha ha , sh sh bukur

 2. Ben says:

  O sa budalla je, o Blend.

 3. J says:

  Nivel shumë i lartë i investigimit gazetaresk.

 4. Gita says:

  Mos u tallni sepse per kete investigim duhet qe Blendit t’i akordohet nje çmim gazetarie.Psh si Marin Mema ( çfare ka bere me shume ky ?) Hajde investigim ,hajde!!!

Lini një Përgjigje te Ben Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *