FOTO/ Veliaj “kapet” me pronarin e Lamborginit super luksoz: Ta kesh me jetë lali, por parko si në Gjermani

Një makinë luksoze tip “Lamborgini” është vërdallisur tërë ditën nëpër Tiranë dhe në të gjitha herët ka parkuar gabim.

Por e menjëhershme ka qenë ndërhyrja e policisë bashkiake të Tiranës e cila ia ka bllokuar mjetin dhe e ka gjobitur.

Për këtë ka shkruar edhe kryebashkiaku Erion Veliaj.

“Lamborghinin ta kesh me jetë lali, por mëso te parkosh, sic parkon dhe në Gjermani! ????

Flm qytetarëve që raportojnë çdo ditë problematikat tek aplikacioni “Tirana Ime” – një mundësi që secili të sillet si kryetar bashkie për mëhallën e vet”, shkruan Veliaj teksa ndan edhe këto foto.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “FOTO/ Veliaj “kapet” me pronarin e Lamborginit super luksoz: Ta kesh me jetë lali, por parko si në Gjermani”

 1. animas says:

  Nje bravo te madhe per Lalin….number one….

 2. SPQR says:

  “Ta kesh me jete” thote ky :):) hajde urim VK hajde, jo po “t’u bofte 100 vjec”, ene “t’trashegohet”

  1. Roberto says:

   Po pra qe nuk behet njeri xheloz per makinen se ca marke eshte apo sa vlen. Zbato rregullat dhe parko ashtu sic duhet. Eshte shume e thjeshte per ta kuptuar.

   1. SPQR says:

    Nuk me rruhet shume per gjoben, nqs ia kane vene 1-fish, 10 -fish t’ia vinin. Por, nuk thote robi per sendet “ta kesh me jete”!!! Zakonisht thuhet “ta gezosh”!! :):)

 3. BRSS says:

  KAQ KENI BER PAK SHKERDHEJANI ROBTE PABUKSIT QE SHESIN PORDH VERIFIKONI ME ÇFAR LEKESH E KA BLER DHE SA JAN TE ARDHURAT E KETI LANGOS QE JU BEN KARSHILLEK LIGJEVE TE QARKULLIMIT

 4. 19 says:

  Jam me brss verifikim dhe kaq .

 5. enter"" says:

  Duhet te kishit sjelle nje rul ta kishit shtypur Lamborghinin.
  Keshtu u behet mesim me mire shqipove kokderra

 6. Kinez Kosovar says:

  U zgjidhen edhe problemet e Tiranes. Tashti qe ia bom robt ketij qenit me Lamborghini do te kemi uje 24 ore, Triana nuk do te vije me era plehra, nuk do te kete me varferi, bile ne vere do te jete fresket kurse ne dimer ngrohte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *