FOTOT/ Kryebashkiakët dhe kerët e PD në rrethe shkojnë në zyrën e Bashës, skeptikë për të ardhmen

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në ambientet e selisë blu.

Pritet që Basha t’i japë përgjigje skepticizmit të tyre për të ardhmen në PD duke i garantuar për poste të reja drejtuese. (TemA)

12 komente në “FOTOT/ Kryebashkiakët dhe kerët e PD në rrethe shkojnë në zyrën e Bashës, skeptikë për të ardhmen”

 1. Titi i Nuries, i forti i kopshtit says:

  …. marrin pjese dhe burrat shtatzane

 2. D-Malesia says:

  te gjithe mbi peshe !

 3. Noli says:

  Vertet kaq te trashe jane sa besojne se Basha do ti caktoje K/Bashkiak pasi ka mbaruar mandati e jane bere zgjedhje?

 4. Toke e xanun says:

  Koncepti “toke e xanun” do ti shoqeroje shpellaret shqipfoles derisa te vene ne esfelt te gomereve.

 5. Ce says:

  I erdhi fundi politik dhe banditit të Kamzës Xhelal Mendjeziu që erdhi me çorape të grisura nga Dibra dhe u bë milioner dhunuesi seksual i punonjëses se bashkise Kamzës Xhelal Mendjeziu me ne fund në koshin e plehrave të shqipërisë

 6. Sqepari says:

  Jap nje dreke per ate qe sjell foton e nje kryetari bashkie ne parametra te peshes normale.

 7. isuf says:

  Interesant. Shefi (Basha) iken nga parlamenti, iken nga zgjedhjet ndersa ketyre u thote rrini. DMTH ndjehet rehat nga trute kur nuk merr pjese ne asnje institucion. Po ketyre pse ju thote rrini. Do sherr me duket ky.

 8. Emiljano says:

  Jepini nganji byrek ketyre se jan bere kocke e lekure.

 9. mish e raki tna rroi kjo parti says:

  Paskan hengur shum derrat e partis e paskan abuzuar me alkol e mish pini ndonje tekje te kryetari se nuk ja ua dhjet me njeri per tu dhen dreka

 10. Komentuesi says:

  Eh mjer ju qe ju ka mare koka ere.Po ku do shkoni o lumbedhenjer ne verin e satuamave.Juve kryetareve u thot kryekari juaj Bash shalngjituri mos i lini zyrat dhe ju thoni amin.Jo more jo,ju do ti lini zyrat si çeçua dhe do ikni me nje kembe,se, zyrat nuk jua la as nena e as babaj.Po ju jini kafshe dhe nuk i kuptoni mire gjerat se hani bare.Pisa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *