FOTOT: Modelja italiane, nga golfi te pasioni për Juventusin

Eleonora Incardona, modelja italiane, ka një pasion të madh: golfin.

Por zemra e saj rreh edhe për ngjyrat bardhezi.

Incardona është një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Juventusit dhe e tregon këtë fakt dhe me postimet e saj në rrjetet sociale. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Modelja italiane, nga golfi te pasioni për Juventusin”

  1. nga pasioni i topave te vegjel

    ke topet e medha .

    Brava veramentee molto sensuale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *