FOTOT: Modelja rumune që po çmend tifozët e Milanit nga Mykonos!

Modelja rumune, Andreea Tolomeiu, po çmend tifozët e Milanit me foto të cilat nuk i lënë vend imagjinatës.

Tolomeiu ka postuar së fundmi disa foto provokuese nga pushimet e saj që po kalon në Greqi në ishllin Mykonos.

Andreea Tolomeiu është një tifoze e zjarrtë e Milanit dhe është e përhershme në San Siro për të ndjekur takimet e kuqezinjve. (TemA)

2 komente në “FOTOT: Modelja rumune që po çmend tifozët e Milanit nga Mykonos!”

  1. Timi says:

    Ja ka fitue zemren Gatuzos!Per 1 vit ka me e qit jasht perdorimi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *