FOTOT: Romanca e yllit televiziv, puthje e përqafime në plazh

Romanca me të dashurin e saj nisi në vitin 2017.

Dhe Chloe Meadows dhe Geroge Wales dukeshin më të lumtur se kurrë kur shëtisnin përgjatë plazhit në Mykonos të mërkurën.

Ylli i TOWIE, nuk mund të mbante larg duart nga i dashuri i saj derisa putheshin dhe e mbanin në krahë njëri-tjetrin. (TemA)

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *