I vendosi zjarrin shkollës në Shkodër: Bardh Spahia kërkon lirinë në Apel

Gjykata e Apelit të Shkodrës po zhvillon sot seancën gjyqësore për ish-deputetin, Bardh Spahia.

Ky i fundit i lënë në “arrest shtëpie” nga Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër pas sulmit me lëndë plasëse ndaj një godine arsimore në Shkodër.

Vetë ish-deputeti nuk është i pranishëm në seancë por përfaqësohet nga avokati Ivi Kaso.

“Zyrtarisht nuk është paraqit fletë-thirrje në drejtorinë e policisë Tiranë, prandaj nuk është paraqitur vetë Spahia” sqaroi avokati.(TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “I vendosi zjarrin shkollës në Shkodër: Bardh Spahia kërkon lirinë në Apel”

 1. Rrumpalla says:

  Në burgim të kalbet, djali i vrasësit të martirëve të 2 prillit. Bëmë baba të të ngjaj

 2. Doda says:

  Verini te tera demet ne ngarkim sa te jen , riparimet pejini me parat e tija personale , dhe hiqini te drejten per te punuar ne administrat pergjithmon , pastaj futeni 5 vjet ne burg.

 3. Doda says:

  Verini te tera demet ne ngarkim , sa te jen , riparimet bejini me parat e tija personale , dhe hiqini te drejten per te punuar ne administrat pergjithmon , pastaj futeni 5 vjet ne burg.

 4. american16al says:

  Keto jane pacavuret dhe lojra femijesh me ligjet, personi qe ne veprimtarine e tij demton pronen e cilit do qofte me qellime keqedashese duhet automatikisht ta cdrmtoje ne vlere dhe nqs veprimtaria eshte per institucionet e shtetit te futet ne burg cili do qofte.!! Nqs do te ndertosh nje shoqeri te edukuar qe njeh dhe zbaton ligjet.
  Rrugace te tille nuk i dunen Shqiierise, kjo eshte fytyra e PD dhe ideatorit Kobe zi Berisha dhe sharlatanet qe e pastime.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *