Patozi nxjerr zbuluar Presidentin: Meta është goditur fort, kjo e ka bërë që të denatyrohet

Astrit Patozi, koordinatori i Bindjes Demokratke, ka komentuar gjendjen politike në vend pas zgjedhjeve vendore të 30 qershorit.

Patozi, ndër të tjera ka thënë për ABC News se Presidenti, Ilir Meta, e ka përjetuar shumë keq faktin që LSI tashmë nuk ka asnjë pushtet dhe se zgjedhjet u zhvilluan edhe pa dëshirën e tij.

‘Meta e ka përjetuar keq, sidomos kur ka parë që zgjedhjet po bëheshin edhe pa dëshirën e tij.

Ai, si politikan me eksperiencë, e ka menduar se e ardhmja e LSI-së nuk është Presidenca. 
LSI, kjo shtëpi politike e Metës është goditur fort.

Kjo e ka bërë që të denatyrohet, që është i trazuar. Nuk mendoj se është gjë e mirë shkarkimi i tij, do e kisha kursyer si një lloj ndjese për ndjekësit e tij,’- ka thënë Pazozi.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Patozi nxjerr zbuluar Presidentin: Meta është goditur fort, kjo e ka bërë që të denatyrohet”

 1. Patozi bajga qe ka qene gjithmone. says:

  Likja i denatyruar dhe shperfyturuar ka qene gjithmone.Kur vodhi Thesarin e shtetit u trash e u trash u be si hipopotam.Tani qe i ka hyre frika ne bythe eshte bere si hardhucke.

 2. Tajari says:

  Fuck off Astrit, kjo eshte tolerance, falje dhe kompromis. Kjo duhet te ndaloj. Kam menduar qe do te jesh ndryshe por ke ngelur e njejta bajge.

 3. Qytetar says:

  Po pse çeshtje deshire eshte shkarkimi i tij !? Hajde kush do me qeveris !!!!

 4. Pamija says:

  Shume dakord me analizen Z. Patozi, por cfar ti besh qe Ai vazhdon dhe e trash zullumin cdo dite e me teper duke nxjerre vehten si i denatyruar dhe i pa pergjegjshem. Bile ne po habitemi pse paska qene kaq i dobet dhe nuk e kemi ditur, nuk duhet te bjere njeriu kaq poshte cfardo qe te ndodhe, prite cdo gje me “qetesi e dashuri” ashtu si na ka mesuar Ai vete.

 5. Johani says:

  Kush e gjen cili eshte iliri e cili meta nga keta dy qafeperqafe?
  Kush e gjen do ka nje surprize.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *