Urdhër i prerë për Sadikun, Levante e godet keq

Sulmuesi Armando Sadiku është krejtësisht në ajër. Futbollisti i kombëtares shqiptare nuk është aspak në planet e trajnerit Paco Lopez-it dhe Levantes.

Elbasanasi ka marrë një goditje të fortë, pasi klubi që zotëron kartonin e tij nuk e do as në stërvitje. I fundit futbollist që nuk i ishte bashkuar ekipit ishte Enis Bardhi, por mesfushori do të dalë sot në stërvitje.

Nigeriani Moses Simon është me kombëtaren në Kupën e Afrikës dhe nuk ka nisur fazën përgatitore, ndërsa Sadiku as nuk ka marrë ftesë. Atij i është bërë e qartë se duhet të gjejë një ekip të ri për të vazhduar karrierën.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Urdhër i prerë për Sadikun, Levante e godet keq”

  1. Nard Ndoka prej Puke says:

    Kush e di sa kontrate te keqe ka nenshkruar ky me Levanten. Ata qe kane kontrate nuk i heq dot dhe duhet t’i paguash deri ne fund.
    Ky do kete shkuar falas tek Levante, si shume shqipetare te tjere qe veteofrohen pa dinjitet te klubet e huaja. Jo te gjithe, por Jane shume qe nuk ndjekin rrugen tjeter, ate qe te behesh i kerkuar, dhe Jo te veteofrohesh.

  2. Titi says:

    ME NJE FJALE HIK E TE TE GJEJ HOXHA NJE EKIP O MJEKER CJAP.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *