VIDEO: 175,000 dollarë ‘fluturojnë’ nga blindi, shoferët dalin në rrugë dhe mbledhin paratë

Dera e një kamioni të blinduar që transportonte paratë është hapur në Atlanta mbrëmjen e së martës duke hedhur lekët në autostradë.

Shoferët që po udhëtonin njëkohësit me kamionin, ndaluan makinat e tyre për të vjedhur paratë.

Kompania vlerësoi se shuma e parave të derdhura ishte 175,000 dollarë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *