VIDEO: E veçanta e aeroportit, thjesht bëni check-in dhe rrëshqitni në terminalin tuaj

Për shumë njerëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit.

Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur.

Pasagjerët duhet vetëm të bëjnë check-in, të futën në një vrimë të gjerë dhe rrëshqasin si në një lojë fëmijësh.

Një video e publikuar tregon se si Yusuf El Askary rrëshqet për të arritur në terminalin e katërt.

Përpos që është shumë argëtuese, është dhe metodë mjaftë e shpejtë, nuk do të frikësoheni se iu ka ikur aeroplani.

Aeroporti i Changit shpesh herë është renditur si aeroporti më i mirë dhe shihet qartë se përse. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *