VIDEO tronditëse: Plas sherri në metro, gratë theren me thika

Ky është momenti tronditës kur një grua theret për vdekje, pas një mosmarrëveshje që pati me një grua tjetër në afërsi të stacionit të metrosë në qytetin e New Yorkut.

Latanya Watson, 30-vjeçe, është mbytur pasi ishte kacafytur me një grua tjetër derisa po ecte në drejtim të metrosë në Brownsville të Brooklyn.

Kamerat kanë filmuar momentin kur dyshja fillimisht përfshihen në sharje dhe ofendime dhe më pas grushtohen, shkulin flokët njëra-tjetrës dhe më pas sulmuesja nxjerr thikën dhe e godet disa herë në trup.

Megjithatë disa orë më vonë policia ka arritur ta arrestoj 20-vjeçaren Mia Simmons që konsiderohet përgjegjësja kryesore për vdekjen e Watson, që në një moment humb forcën dhe dorëzohet pasi i rridhte gjak nga plagët e marra. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO tronditëse: Plas sherri në metro, gratë theren me thika”

  1. ja edhe prostituta e aadollit si shkerdheht nga Greku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MERO BAZE TI E KE HALLALL PLUMBIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *