FOTOT: Demi Rose “pushton” pasarelën, vjen mjaft seksi me bikini

Ajo është një ndër modelet më këtë kërkuara në botë për momentin. 

Dhe së fundmi Demi Rose u shfaq në pasarelë duke sfiluar me bikini. 

Modelja 24 vjeçare tregoi asetet e saj bombastike teksa reklamonte rrobat e banjos. (TemA) 

 

2 komente në “FOTOT: Demi Rose “pushton” pasarelën, vjen mjaft seksi me bikini”

  1. Taramelja says:

    Hahaha mjaft sexy
    Si kuti kepucesh😂

  2. SEX MASHINE says:

    MBASI JA KE BO 16 her ksaj mundet me ren ne qetsi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *