FOTOT: La gruan dhe dy fëmijët, mesfushori italian në lidhje me ish-kamarieren

Lëvizjet e tij në fushë janë magjike, por ajo që ka zgjedhur për ta pasur në krah është mahnitëse.

Jessica Aidi, ish-kamarierja seksi, tashmë modele, është kapur “mat” me Marco Verratin.

Babai i dy fëmijëve i ka dhënë fund marrëdhënies 10 vjeçare me bashkëshorten e tij për t’u gjendur në krahët e Aidi.

Mesfushori italian është shfaqur në Mikonos duke kaluar pushimet me të dashurën e tij të re.

Revista italiane ‘Chi’ ka publikuar fotografi të çiftit të ri duke u puthur.

3 komente në “FOTOT: La gruan dhe dy fëmijët, mesfushori italian në lidhje me ish-kamarieren”

 1. Edlir says:

  Si motre e Tony Montane tek filming qenka kjo.aaaaaa

 2. Pantera Nera

  apa pa pa pa P-i rrezikshem .

  Kjo o tipike nga ato femra qe gjuajn meshkujt e martuar
  i ndajn ato per sensacione,
  duke u vu ne qender te vemendjes se Medias
  dhe pas disa muajsh i le Bikinit KE ANTENA E MAKINES si kujtim 😛

  pasha zotin duhet me bo Attenzione hej !

 3. EJ says:

  Phew …..çfarë kamariereeee!!!
  Ja sa ti hajë lekët këtij karucios e pastaj kur të bëhet më e famshme do përfundojë nëpër jahtet e miliardierëve🏆🏆🏆.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *