FOTOT/ Shembet ndërtesa prej xhami pranë stadiumit kombëtar

Shembet ndertesa me fasaden prej xhami pranë stadiumit kombëtar.

Kreu i Bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, duke e quajtur kete çibanin e fundit shkruan se ne kete menyre rrezohet edhe “ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ta hapur plotesisht “Sheshin Italia” per “Arenen Kombetare”.

Aksioni ka nisur ne oret e para te mengjesit te sotem.

Në këtë godinë ishin vendosur disa biznese, si bar kafe dhe fast food.

“Çibani i fundit! Iken ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ta hapur plotesisht Sheshin Italia per Arenen Kombetare

Shpronesim per ata me leje, prishje per te fortet qe shtuan katet pa leje ne kohe te Lulit e Kunatit famekeq. #TiranaNukNdalet”, shkruan Veliaj.

3 komente në “FOTOT/ Shembet ndërtesa prej xhami pranë stadiumit kombëtar”

  1. Henti says:

    Peshku i madh e ha te voglin

  2. leo says:

    Sa mire ne Tirane!Paskan fadroma te mira!Vetem ne Durres nuk “punon” fadroma e IMT-se per ndertimet pa leje.Sa ku e cojne naften!Ne fakt,duhet nje “bobcat” per t’i pastruar!

  3. Y says:

    Si nuk ka nje biznes me kafene dhe fastfood ne Shqiperi?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *