VIDEO+FOTO: Puthja që mund të fusë në telashe Donald Trump

Presidenti amerikan Donald Trump, mund të hyjë sërish në telashe.

Këtë radhë për një puthje.

Alva Johnson, ish-pjesëtare e stafit të fushatës së Donald Trump, pretendon se ky i fundit e ka puthur në mënyrë arrogante, pa konsensus dhe me forcë, gjatë një takimi elektoral të vitit 2016.

Për këtë arsye, avokatët e Trump kanë publikuar videon, në të cilën dëgjohet Johnson të thotë se prej 8 muajsh ka lënë familjen e saj, për të kontribuar për fushatën e Trump.

Në video shihet edhe momenti i puthjes, që tani Johnson pretendon se ishte e papërshtatshme.(TemA)

3 komente në “VIDEO+FOTO: Puthja që mund të fusë në telashe Donald Trump”

 1. bosi1 says:

  Puthje shoqerore eshte … asgje te keqe nuk ka ne kete puthje …
  Madje duket qe kjo femer eshte e lumtur qe plaku pasanik po e puth ..

 2. Kollodoku says:

  Lajm leshi.
  Ajo pretendonte se Trompi e kishte puthur ne buz pa pelqimin e saj.
  Kur Trompi nxorri kete video gjykata e mbylli kete ceshtje menjeher dhe i tha kesaj “fuck off bitch”.

 3. Dardan says:

  Miliona femra te ngrihen kunder Presidentit Donal Trump nuk e rrezojne dot; Trump mund te rrezohet vetem nga fakti qe ka fuqizuar miliarderet dhe varferuar 90% te njerezve te thjeshe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *