VIDEO/ Rama: Kishte rënë flama e zaptimit zhvirgjërues të plazhit mahnitës që të kujton filmin e Uliksit

Pak dite pas clirimit te hapesires se plazhit te Gjipese, kryeministri Rama ndan me ndjekesit e tij ne FB, aksionin e radhes ne Krorez.

“Krorëza është një simotër e mrekullueshme e Gjipesë, ku njësoj si në Gjipe, kishte rënë flama e zaptimit zhvirgjërues të plazhit mahnitës e të natyrës magjike, që të kujton filmin e Uliksit”- shkruan Rama, duke postuar videon e aksionit per lirimin e hapesires se plazhit.

Mesazhi i Rames:

Krorëza është një simotër e mrekullueshme e Gjipesë, ku njësoj si në Gjipe, kishte rënë flama e zaptimit zhvirgjërues të plazhit mahnitës e të natyrës magjike, që të kujton filmin e Uliksit😢 

Por nga sot, edhe Gjiri i Krorëzës u çlirua dhe paqja mijëravjeçare u rikthye në atë plazh, që i përket perlave të Kurorës Mesdhetare🌊

 

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “VIDEO/ Rama: Kishte rënë flama e zaptimit zhvirgjërues të plazhit mahnitës që të kujton filmin e Uliksit”

 1. populli says:

  Po ja Ben gati MAnes…..

 2. Lirim Florini says:

  Aksion me goditje te perqendruar ne plazhe anonime por akoma nuk e di Kryeministri Rama qe ka plazhe ne Durres e Vlore, qe jane nene pushtim horrash qysh prej 20 vitesh….

  Si ndertesat pa leje qe i prishi me llotari po keshtu po vepron edhe me cadrat.LLotaria per te pastruar plazhet e vogla por jo me kryesoret ku jane peshqit e medhenj.

 3. ALBAN DEGA says:

  EDI RAMA PO BEN SHTET NE NJE XHUNGEL
  INFORMALITETI DHE PESHKAQENESH
  EDHE NGA TE TIJTE…

  .. Shqiperia po e do te behet !
  Amen !

 4. Ariu says:

  Shpejt u kujtove o kokosh

 5. ..... says:

  Tani Le te zbresin cecenet bashke me paqokun si ne kohen e dulles, te qifsha rracen me gjithe citjanet qe vesh o zoti karminister, ti je per ty mbyllur ne cmendin or fare e keqe…

 6. Julian says:

  S’do kenë paguar tarifën sivjet këta rrotat dhe doli në aksion qeveria. Kaq vjet ku ishit ? Tani e kuptuat ? U hollua xhapi sivjet ndaj e kuptuat ?

 7. Bambi says:

  Hidh nje sy dhe nga “Folia”. Aty afer eshte…
  Si te paska shpetuar, komandant ?!

  1. TOKE E DJEGUR says:

   JAM I NJE MENDIMI ME JU ,TE SHKRATERROHEN FOLIA NE JALE,LLAMANI ETJ. BANDITET KANE SHKATERRUAR EDHE KARABURUNIN. DUHEN FUTUR NE BURG TE GJITHE ZAPTUESIT E PLAZHEVE,I KANE KTHYER NE BERDELLO DHE CERDHE KRIMI.PSE NUK I SHIKON QEVERIA,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *