Antimiting për Salvinin në Soverato, Calabria nën thirrjet “Salvini, Salvini… vaffanculo”

Thirrjet raciste të Salvinit dhe populizimi i tij kanë marrë përgjigjen e parë në Soveroto në Calabri.

Para mitingut të tij ndërsa ai pritej të fliste, turma filloi të brohorasë “Salvini, Salvini…vaffanculo”.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Antimiting për Salvinin në Soverato, Calabria nën thirrjet “Salvini, Salvini… vaffanculo””

  1. Lori says:

    100 veta kunder dhe mijera te tjere ne mbeshtetje te tij. Salvini do ti fitoje zgjedhjet i vetem kete here.

  2. olimpia says:

    .Asnje shqiptar qe mbron interesin e tij ,te femijve dhe te ardhmen ,me shtetesi italiane, nuk duhet te votoje Salvinin dhe Melonin.Politika ekonomike qe propogandojne eshte nje katastrofe e vertete -Partite e tyre jane raciste ,neofashiste dhe antishqiptare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *