Berisha: Ramës po i shtrëngohet laku, po shet edhe vëllain e tij Olsin

Sali Berisha shkruan se Ramës po i shtrëngohet laku në fyt dhe se deklarata për Valdrin Pjetrin, ishte edhe për vëllain e tij, Olsi Ramën.

Edvin Mafia per lekuren e tij po shet Olsi Drogen! Miq, Edvin Droges po i shtrengohet laku ne fyt! Pasi e kishte mbrojtur deri sot Valdrin Drogen dhe kishte bllokuar hetimet, sot ai ne nje postim ne twitter deklaro: “Jo Valdrini, po vëllai im të jetë ( fjala eshte per Olsin), s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi mbi PS dhe mbi mua, në raport me ligjin e me besnikërinë ndaj popullit! 

Përgjegjësia për çdo akt individual të padenjë është individuale,( me fjale tjera eshte e Olsit dhe jo familjare).  Edvin je i pashprese, cfare eshte e Olsit eshte edhe e jotja dhe kjo eshte e dokumentuar.

Miq, kete deklarate Edvin Droga e beri per Olsin sepse duket se eshte informuar se eshte i dokumentuar me ze dhe figure bashkepunimi i ngushte i Olsit me kreun e grupit te Xibrakes, Genti Xhixha, te cilin vellaçko Olsi e percolli nga Shqiperia pas leshimit te urdher arrestit nga prokuroria. 

Perveç kesaj, vet Edvini eshte ne tave por duket se po pregatit Olsin qe te deshmoje kunder pergjegjesise dhe implikimit familjar. 

Ndaj dhe Edvini mbyll postimin e tij ne tëitter: “Përgjegjësia jonë është si reagojmë ndaj një akti të padenjë individual!”! Edvin, akuzoje sa te duash Olsi drogen, vete nuk ke shpetim. Rama ik! Sb”

REMOTE_ADDR:[]

18 komente në “Berisha: Ramës po i shtrëngohet laku, po shet edhe vëllain e tij Olsin”

 1. h says:

  Akoma i lirë qenka mynxyra ???

  1. vang says:

   nuk eshte si puna jote qe nuk e njihje baxhanakun e Gerdecit ????///ti qe themelove ligjin e droges ne Lazarat ,biles dhe te deklaruar,nuk je SALDROGA ti ????????Nuk je SKANDALI SHTETROR MAFIOZ I GERDECIT?? Nuk po zgjatem me se nuk mbarojne.

 2. Jim says:

  Te pakten ti mos fol Se Nuk besoj se do kete ndonje shtetar si Ju I mbuluar me krime Koke e kembe Please mos fol

 3. @ says:

  O monster,Rama eshte burre shteti dhe ti je vitedrite lag, ti mblodhe rreth vetes vetem bandite dhe i mbroje me shtet,kurse Rama eshte sherbetor i shteti dhe mban qendrimin e duhur.Bravo Edi lagoi pa frike gjithe plerat rreth vetes.

 4. Tironsi says:

  O Edi mos i beso shkodraneve se jane te pabese ske ce do shkodren se eshte bere qutet vari lesht.

 5. @ says:

  cfare monstre eshte ky Sali,kur do vdesesh qe te marri fryme shqiperia

 6. USA says:

  Keshtu do behet pazar sali Po ti cdo besh per gerdeci permendet shkerdha Po per argiten qe pastro paret tua po per arminnw n dhe ajo pastro leke ju jeni te gjithe njesoj te qafe I me llahinka.

 7. birce says:

  GJALLE QEKA SALI KERMA, ESHTE BERE SI QEN RRUGESH.

 8. Dr says:

  Ti zhduku dhe mos u paraqitu si lugat. Per qent je be

 9. Monitor says:

  Z.Berisha nje pyetje ne llogjiken tende:
  Cfare eshte e djalit tuaj edhte edhe e jotja dhe e kunderta? Si thua!

 10. Popull says:

  Sali Bajga e paska Problem te madh qe KM i nje vendi te ndahet prej shkeljes te ligjit edhe ne rastet kur shkelesi mund te jet familjare i tij!!! Normale se ti vrare dhe shkaterrove nje vend qe Zeni mos shkonte ne burg per Gerdecin. Po kjo duhet te jet ABC-Ja e atyre qe drejtojne shtetin o Sali Bajga! Se shtetari eshte i pari ne shembull. Se te kishim ty ne krye arritem deri ne kete pike qe na vjen turp te themi jemi shqiptare sa here dalim jashte. Hale qe qelbe nje vend te tere.

 11. Niku says:

  Shih hallin tënd, se po të mblidhen retë e zeza!
  Gjakesit të përgjojnë ditë e natë, Perëndimi me drejtësinë që ka në dorë t’a ka bërë të qartë arrestimin dhe tërheqjen zvarrë, shqiptarët të kanë hedhur në gropën e jashtëqitjeve të historisë dhe të duan në litar, PDnë e mbyte.

 12. taras bulba says:

  Mashtrues ordiner ……gje e pa vlefshme , leter bythe ….

 13. SHKELZENI says:

  NJERI I PESHTIRE KY PSIKOPAT FB

 14. MH says:

  Ketu kemi nji kontradit ne mes dy perbindshave(Berisha dhe Rama) qe ia njohin pislleqet njeri tjetrit.Ndaj ne spektatoret dhe komentuesit te rrijme ne pritje si do te vijne dhe zgjidhen konfliktet ndermjet ketyre dy plehrave dhe ne interrese te popullit ta pafajshem.Ne pritje te fitoj Populli dhe jo plehrat.

 15. Timi says:

  Ha mut o Sali qeni: ha mut!

 16. Tarasi says:

  Kur ti shtrëngohet laku Rames ti do kesh kohe qe do jesh varur

 17. edi says:

  PO KUR AI U ZGJOLL DHE PUNOI NE QEVERINE BERISHA SIC THUHET MBAS DENIMIT NE ITALI ,Besoj se atehere mund te punonte se e zgjolli Berisha dhe Meta DHE lulushi,dhe atehere P.D-ja thirrej si Slogan per Democracy Sot mbas Valdrin i jane qepur Demokratet e ndershem dhe te lire me karakter dhe dinjitet or sic shihet bufomet me te ndershem te Planetit Po ti provosh ne Sex si burra e gra jane te VIRGJER O jane Qepur ,O jane lyer me Shap . Hey duhet te mendojme thelle qe keta bandiite felliqesirat e Planetit e bene Fora Bene cfare Bene serish Avulli dhe thirrja per Kombin i thirri dhe si thone turqit ,u kthyen nga Kibla ,Ndaj sic thone .Me mire vone ,se kurre .Nuk shihni Lulushin ,dje dhe sot i ngjit shalet si me dylle dhe krekoset si gjel fushe se bej kete apo ate Wow man . Lulushi nuk u prononcua per Valdrini se e din te shkuaren kur qeverisen sebashku ED dinte Lulushi ,Yes e dinte por su morr me te por me rrugen e Arberit dhe shume pozicione te tjera Sot len ate Ciceronin qe e ze gjumi kur flet dhe meket se nuk e ka mesuar permendsh Valdrini dje me Demokratet sot me Socialistet E dini demokratet Po more e dinin dhe nuk thane asgje deri sa u zgjoll nga Socialistet. So Kurva Demokrate ,ben kopilin , e ta len ne dere ,Epo ishin demokratet jo te ndershem ,keto te ndershmit e sotem po u rrjedh nderi nga B??tha.

Lini një Përgjigje te vang Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *