Edi Rama: Kurrë s’kam menduar se Valdrin Pjetri mund të gënjente, rrugët e tij me PS ndahen këtu deri sa të dalë e vërteta ligjore

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të bëra nga PD se Valdrin Pjetri ka qenë i dënuar në 2003 në Itali për trafik lëndësh narkotike.

“Jo Valdrini, po vëllai im të jetë, s’ka shans të hedhë asnjë hije dyshimi mbi PS dhe mbi mua, në raport me ligjin e me besnikërinë ndaj popullit! 

Përgjegjësia për çdo akt individual të padenjë është individuale. Përgjegjësia jonë është si reagojmë ndaj një akti të padenjë individual! 

I edukuar, i zoti, i respektuar familjarisht në Shkodër e kudo ka punuar,po kjo s’mjafton më!

Kurrë s’kam menduar se Valdrini mund të fshehë të vërtetën në raport me ligjin, po deri kur e vërteta ligjore të dalë, Valdrin Pjetri dhe Partia Socialiste i kanë rrugët e ndara plotësisht. 

E me këtë rast, të tërë ta fusin mirë në kokë: Unë s’kam ndërmend të toleroj askënd dhe as të marr përsipër raportin individual me ligjin të askujt!

Shkoj në luftë për çdo ide, qëllim a shok armësh, po kosto veprimesh individuale të dyshuara si ky, as marr më, as lejoj më t’i marrë PS”, shkruan Rama. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

45 komente në “Edi Rama: Kurrë s’kam menduar se Valdrin Pjetri mund të gënjente, rrugët e tij me PS ndahen këtu deri sa të dalë e vërteta ligjore”

 1. Adi says:

  Ha ha ha keta i humbin zgjedhjet edhe kur kandidojne vete. Vetem luli mund te dale me keq se kaq

  1. NJË DITË E ZEZË PËR LEZHEN.
   Kush ishte Pjerin NDREU, kush eshte Pjerin Ndreu!?

   1)Nje e vertet 100%.
   Nje nder personat aktiv te Partise Socialiste e cila synon te marre pushtetin me 23 Qershor eshte dhe Pjerin Ndreu nje ish-polic i hequr nga puna nga vete socialistet.
   Per shkak te brutalitetit dhe mercenarit kamikaz me nje aktivitet te dyshimt ne nxitjen e dhunes me 21 Janar 2011dhe afrimin e drejtimin personave me precedent penal ne proteste.

   2)Nje e vertet 10%.
   Nga përgjimi del se ish- polici korruptuar dge sh- deputeti socialist -hajdut e bandit Pjerin Ndreu diskuton me drejtorin e arsimit të Dibrës që t’i bëjë presion mësuesve me buken e gohes , për të votuar për socialistët ose përndryshe do të pushohen nga puna. Ndreu është aktualisht kandidati i Partisë Socialiste për kryebashkiak në Lezhë. Ndreu i thotë Reçit të flasë me një drejtor shkolle, ta kërcënojë me pushim nga puna në rast se nuk dekylaron hapur votën për Partinë Socialiste

   3)Vrashe dhe trafik femrash shkruan Metollari.(qe jan te verteta 100%)
   Në vitin 1999 rrëmbehet një vajzë 17-vjeçare. Del i vëllai të mbrojë motrën dhe vritet (18 vjeç ishte). Vajza torturohet dhe mbahet skllave për katër vite me radhë. Në vitin 1999 Pjerin Ndreu ishte shef Komisariati dhe mbuloi gjurmët e ngjajes. A di gjë Arta Marku pse? Kalojnë katër vite dhe vajza arratiset. Shkon e fshihet tek një familje. Pjerin Ndreu atë kohë shef policie, shkon e merr policinë e ndërhyn, jo në ndihmë të vajzës, pse? Di gjë prokuroria pse nuk i gjeti kurrë rrëmbyesit e vajzës? Dhe di gjë prokuroria pse brenda në komisariat një oficer policie humbi jetën dhe u shit si vetëvrasje? Kush e vrau dhe pse? Cila ishte lidhja ndërmjet Pjerin Ndreut dhe rrëmbyesve të vajzës?”-shkruan Metollari.

   4)Nje e vertet 100%.
   Ja cfare shkruan shtypi ne kohen qe ai eshte pushuar nga puna!

   Prej disa muajsh, kreu i Ministrisë së Rendit Publik Igli Toskadhe ish-zyrtari i lartë i kësaj ministrie, Ndreu kanë “shfrytëzuar” median për të shkëmbyer akuza të rënda në adresë të njëri-tjetrit.

   Në muajin prill, ministri i Rendit Publik, Igli Toska ka akuzuar ish-drejtorin e policisë së Tiranës, Pjerin Ndreu për skandalin e 350 pasaportave të lëshuara në mënyrë të jashtligjshme në Gjirokastër, për implikimin në një incident me armë, të ndodhur gjatë aksionit për kapjen e të kërkuarit Petrit Lleshi.
   Ai eshte akuzuar se ka marre rreth 1000$ per cdo pasaporte te leshuar.

   Sipas njoftimit zyrtar të asaj kohe, Ndreu kishte lejuar biznesmenin e njohur, Vajdin Lame të merrte pjesë në aksion, madje të qëllonte me armë të shënuar në inventarin e policisë. Kreu i Ministrisë së Rendit ka deklaruar më pas se i ka çuar prokurorisë dosjen me akuzat e ngritura ndaj Pjerin Ndreut. Ky i fundit ka goditur ashpër në media ministrin Toska, duke hedhur poshtë akuzat e tij. Sipas deklarimeve të Ndreut për “Shekullin”, Vajdin Lame ka qënë informator i policisë dhe ministri i Rendit ka dekonspiruar një informator.

   Lidhur me skandalin e pasaportave, Ndreu ka shtuar se ka qënë ai vetë që e ka zbuluar këtë skandal. Tashmë, në Prokurorinë e Përgjithshme vazhdojnë hetimet për Pjerin Ndreun, ndërkohë që atij i është shtuar edhe një tjetër akuzë, ajo e kanosjes së një drejtuesi në Ministrinë e Rendit Publik.

   Pjerin Ndreu u zgjodh kryetar i perkohshem ne Partine Socialiste te Tiranes ne vitin 2010, ai sot eshte nje nder miqte me te afert te kryetarit te PS-se Edi Rama.

   I larguar per korrupsion, kanosje me arme dhe per bashkepunim me persona me precedent kriminal.
   Vajdin Lame u vra ne nje atentat mafioz teksa ngjitej ne shtepine e tij, ai ka qene informatori i Pjerin Ndreut.
   Kush eshte e ardhmja e Policise se Shteti me keto figura qe prezantohet sot PS-ja!?

   Kush eshte Pjerin NDREU? Ish-zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, pushuar nga puna per korrupsion, Pjerin Ndreu, u zgjodh 12.07.2010 si kryetar i Partisë Socialiste për degën e Tiranës, dhe automatikisht do të jetë edhe anëtar i Asamblesë së Përgjithshme të Socialistëve.

 2. Cudia says:

  Jemi race me shume probleme. Me sa mend kandidon per kryetar bashkie kur te kane arrestuar dikur per droge? Rama nje pyetje kam per ty. Savlre kane keto qe thua kur zgjedhjet u bene tashme?

  1. Grigor says:

   Mos u çudit, por lexo se ç’behet neper bote ne raste te tilla.
   Kryetari i bashkise ose arrestohet ose jep doreheqjen, dhe behen zgjedhje te pjeseshme.
   Nga ana ligjore dhe proceduriale eshte njesoj sikur kryetari i bashkise te vdese.
   Politikisht eshte me komplekse sepse PS ne kete rast bumbet kapital politik, dhe PD ka rast te rimarre bashkine e Shkodres. Vetem kaq ka ndodhur.
   Nuk eshte fundi i botes. Pas 10 vjetesh kjo as nuk do kujtohet me? Valdrin kush?

   1. Cudia says:

    Grigor jam dakord per sa thua. Pyetja ime per Ramen ishte pikerisht per ate qe shkruan edhe ti. Kandidati duhet te ishte kontrollhar mire para se te beheshin zgjedhjet pasi tani demtimi eshte teper i madh ne aspektin politik per PSne. Prandaj dhe pyeta se c’vlere ka kjo tani? Mesimi per Ramen duhej tashme te ishte mare nga rasti i Kavajes. Respekte.

    1. Adi says:

     Kandidati shoku eshte kontrolluar dhe madje per ate arsye eshte zgjedhur. Eshte me i bindur ndaj udheheqesit kur ka nje cen ne biografi

 3. Agaci says:

  “O çeço të ngrëntë tenja ce pate te keqen brenda”.
  Agaçi sa me afer ta mbash aq me shpejt do të ta haj kokën ty

 4. Bleroi says:

  Mir mor boss, por ke duhet te falenderojme per gjetjen dhe qe na shpetoi nga nje fshehes i te vertetes?
  Nese PD nuk do nxirte letrat, ky do ishte kryetar bashkie..

  Vallahi, shume e veshtire qenka qe ne grupin e njerezve te tu te besuar te gjesh nje pa cene. Duhet te ndryshosh shoqerine plako.

  Megjithate, ti vete je i kulluar dhe kjo ka rendesi.

 5. USA says:

  Po do behen shume z kryeminister do jene dhe disa is ministra dhe ministre qe i vjen Rradha pas pjetrit apo rradha. Filloi Pazari me salen.

  1. Grigor says:

   O USA,
   Kjo tregon vetem nje gje. Si PD, si PS, si LSI, nuk kane shkuar ne perendim t’i marrin kandidatet. Ketu ne Shqiperi do t’i gjejne. Dhe ketu ne Shqiperi keta jane, Rama, Berisha, Nano, Meta, Kryemadhi, Braçe, Mul Noka, Taulant Palla, dhe deri tek “e paperlyera” Kejdi Mehmetaj.
   Edhe gjyqtaret, prokuroret, policet, kryebashkiaket, nepunesit e zyrave, etj, nga ky popull kane dale, domethene nga ne. Mos u çudisni. Keta njerez jemi, keta veme ne krye.

 6. Klodi says:

  Por ti mor idiot,si kontrollon kandidatet qe ve? Ja tani….rri si mut. Shkodra kishte shanc te ndryshonte si qytet,si Vlora per fajin tend dhe te atij debilit te Shkodres qe i kujtonte se nuk do i zbulohej e shkuara do e marrin prap shkodranet prej puke. Pall k****

 7. paloka says:

  Filluan shpellaret te manstrubohen sikur shpetuan Shqiperine per nje rast te pavertetuar ligjerisht.

 8. me ken shkodran te gjitha i ban says:

  kjo eshte shkerdhateri shkodre , pa bureri te tille vetem njerez pa dinjitet e bejne .

 9. Tironci says:

  Mendova se do te dilte ta mbronte sic mbrojti Elvis Roshin !
  Por jo,kete radhe Edi Rama foli si kryeminister.
  Bravo Rama,por dikush duhet te mbaje pergjergjesi per koston qe shkakton ky person.
  Dhe pergjegjesine kerkoje tek Ai qe ta ka sugjeruar kete figure. ( pse pak njerez me integritet ka Shkodra por te rekomanduan kete trapin ? )
  Kete radhe skishte as gare,qe te justifikohesh qe me duhej njeri qe fiton vota ?

  1. kafe e hidhur says:

   po csi kryeminister lumadhi…po eshte kryeminister i vendit e minimumi kantidatet kontrollohen para se ti zgjedhesh o klluf..po keta jane teveqela e te pa pergjegjshem ne rastin me te mire ose shume te ligj ne rastin e keq..ke 60 kryetar bashkish minimumi kontrollo 20 te qyteteve te medha qe mos te besh keto figura idiote qe ketij do i ngelen si targe edhe pasi te kete ikur..i ka qef keta djemt e shkathet se i duken te zote..debil..te te rroje opozita thuaj se mer nga ditet e saja e ke bere bingo nga urrejtja e shqiptarve per sal e like..te rinovoheshin ata se di sa gjate do rrije..sa me shpejt ne funksion drejtesia..te pakten keto vemjet e periferive sdo duken ne xhiro

 10. sa poshte bie "njeriu" says:

  Z Rama leja shkodren PD , ata jane te gjith te pa bese.

 11. socialisti says:

  Ne te tere boten deri sa pa folur drejtesia per te vertetuar fajeshine je i pafajshem!Ketu ne Shqiperi je i fajshem deri sa te akuzon PD,kur te fjase drejtesia per fajesi pasketaj je i pafajshem!E papare kjo or Edi!O ju ka rene djelli i pushimeve ne koke ose me kete makinacion te koordinuar doni ti lini Bashkine e Shkoders persei PD e Voltanes siç i lat Shtepine Qendrore te Ushtrise PD nen pretekstin se Tirana ka vend per te gjithe!N.q.se Valdrini eshte i fajeshem le te pergjigjet perpara drejtesise e kur te flase drejtesia atehere duhet te ragoesh edhe Ti i nderuar bej,ndryshe po e denove ti me nje fjale te PD s’ka pere te flase me drejtesia e shteti i se drejtes qe duhet te flase!

  1. specialisti says:

   o koqe socialisti po pikerisht ketu drejtesia ka folur me kohe apo nuk lexon zotrote? Thjesht ky derdimeni ka genjyer ne deklarimin e bere ne lidhje me denimet e meparshme.

 12. Ali says:

  Posinuk gjete 1 te sakt nga veriu shqiperis.

 13. Kuq e zi says:

  Rruget ndahen ketu
  Valdrini qendron rama iken ose rama te pranoje se ka 6 vjet qe qeveris me kete kategori njerzish lista eshte e gjate

 14. Neritan HALE Ceka says:

  Po Gazmed Krriminel Bardhi qè Emëroi DREJTOR BURGU Afrim BANDIT Zeqirin nga Mallakastra qè ka qenè në BURG!!! PSE qëndron IDIFERENT Edi Rama ????!!!! PSE NUK e ÇON në PROKURORI Gazmend KUSAR Bardhin sepse ishte ky Ministër i (PADREJTËSISË , kur ky Afrim KRIMINEL Zeqiri , u Emërua DREJTOR I BURGUT të RROGOZHINËS , për të bërë lloj lloj ABUZIMESH dhe AFERASH të NDYRA në SHKËMBIM të PARAVE dhe €UROVE të KRIMIT të ORGANIZUR !!!! O Ed Rama hapi LETRAT Gazmend KRYEKURVË Bardhit bashkë me KRRIMINELIN Afrim Zeqiri !!!!! SOT , SOT , JO NESËR !!!! NUK di fare të mbrohesh O RROTË MULLIRI , por Dëgjon BANDITËT dhe KRRIMINELËT e PDsë dhe LSIsë nga Mëngjesi në Darkë ???!!!!

 15. h says:

  Shqiperia duhet të qeveriset nga të huajtë,edhe në nivel lokal.
  Ku ti gjesh 2000 shqiptarë të ndershëm për të qeverisur ?
  Bravo kryeministri për qëndrimin edhe pse duhet ta dinte
  që një fashatar që shkon në perëndim nuk mund të pasurohet
  me asnjë aktivitet legal dhe të pastër.

 16. Doktori says:

  Ky zotnia ka qene prefekt,apojo????Ku ishin akuzusit me pare??Nuk e njifte Shkodra?Cjane keto gomarlleqe?. Ne sikur jemi ne Indine mbi njemiliardshe!!!

 17. Tironsi says:

  Me mire keshtu ce do Shkodren nje race sic i thone as mish as peshk.Leri shkodranet -pukian ne mjerimin e vet,pasi shkodranet autokton kane ardhur ne Tirane.Dhe mos u ndjeh ne faj se partite skane mundesi te verifikojne keta mashtrues.

  1. Futja kot says:

   Shko e merru me memorialin turk qe ska lidhje me shqiperine qe ju vuri kryeministri dhe k.bashkiaku juaj. Dhe emri juaj sbesoj se je i vertete se te jesh tirons nuk flet me urrejtje kunder veriorve. Keshtu na rrofte k.ministri i 1mije e 1 problemeve. Hajde klm.

 18. operacioni zjarri says:

  Po ne garen per kryetar bashkie kush e vuri? Se vete nuk vihej dot.
  Pastaj mos genje kot se ti e dije mire se çfare malli ishte Valdrini. Te kujtohet kur e perplase koke me koke me ish drejtorin e hipotekave Elionin?

 19. 5 HERONJT says:

  ok Z.KM po te besojme per rastin ne flaje, por per Z. Doshi qe eshte futur ne listen e zeze te USA e dije ?! (fakt i shpallur publik nga Z.LU)
  ne fushate e kishe krah te djathte dhe bere aleance strategjike te shpallur publikisht …
  edhe une besoj se Z.Pjetri nuk e njihje dhe ka genjyer ‘LIGJIN’ por Z.Bushati (nje njeri i shkolluar, i pakorruptuar madje shume i vleresuar nga qarqet e larta perendimore) pse e largove pa asnje shpjegim…
  a mund te zevendesohet Bushati me nje njeri anonim dhe kush mban pergjegjesi?

 20. lavdosh says:

  mos u bene te gjithe me katolike se papa. Valdrini eshte nje nga ne dhe reflekton shoqerine shqiptare.
  Une gjer sa te shprehet Prokuroria dhe te dali e verteta e konsideroj te pafajshem.
  Por ne rastin qe ai ka qene arrestuar ashtu sic pretendohet, keto jane mendimet e mija:
  Ka bere krim, ka pranuar fajin dhe e quajme te rehabilituar. Ketu duhet te perfundonte shumcka per te.
  Por krimi i tij i vertete eshte fakti qe ka fshehur krimin, qe ka genjuar Partine (shpresoj qe ketu PS te kete bere nje vetting te brendshem) dhe mbi te gjitha ka genjyer ne formularin e dekriminalizimit. Ketu ka kryer krim te denueshem dhe moralisht nje njeri qe genjen nuk ka te drejte morale te mbaje ate post.
  Sa per Ramen, e respektoj sepse duke kuptuar qe ne te gjithe jemi shqiptare, kemi jetuar ne ke Shqiperine rrumpalle te 3o viteve te fundit, thote qe nqs ke problem me ligjin je i vetem dhe rruget me partine ndahen. Ka mbaruar koha ku Krimineli Sali mbronte kriminelet dhe rrumpallistet edhe kur ndaj tyre kishte vendime gjyqesore dhe ndjekje penale. Dy bote te ndryshme

 21. Lani says:

  Po ne Berat o Kryeminister qe ke vene kryetar te Bashkise dike qe dha doreheqjen si zv minister i arsimit sepse kishte bere plagjature doktoraturen?
  Plagjature eshte hajduteri ndaj si do t‘i lihentne dore atij qyteti?!

 22. NUK TE BESON KUSH ZOTI RAMA says:

  HAHA HAJDE RAMAZON HAJDE ,MOS SE BERE TURPI I BOTES ME KETA BURRI I DHEUT,KJO ESHTE E TEPER KETA NUK TA BESON AS ZAHO I VOGEL,MOS E DEGJO MERO GELBAZEN SKENDER KURVA MINXHOZIN SOKOL BOLEN BALLA KARI BOLJA -INO

 23. 😳😳Po ky , ore. ???? says:

  KËTË HERË, E DHJEVE RËNDSHËM ?!?!😳

 24. X inhu a says:

  Po mire , po nxore popullin ne votim, dhe Shkodra ish ne zgrip te konfliktit, po ata qe besuan , si ndjehen tani, po ata qe tejkaluan institucionin e frikes per ate qe mund te ndodhte ne 30 qershor qe mund te kerciste edhe grushti apo pisqolla, po ata qe dolen hapur duke iu lexuar vota ne shesh te mejdanit ne votime 1 partiake , CFARE DO TE THONE, e bete per kete Mashtruesin, po ky plehra kur e dinte pse pranoi, kjo eshte tallja e rradhes dhe shume e RENDE me elektoratin shqiptar ,ne vecanti ate te majte, eshte e njejta histori si ajo e Bashkim Finos ne kucove qe thosh se edhe zhaketen po te varte ne gozhde do ta zgjidhnin deputet, po te jesh fisnik prano pergjegjesite dhe ik edhe vete

 25. Dada says:

  Ky Valdrini Pjetri ka qene ne drejtor ne sekuesteimin e pasurive kriminale sipas ligjit antimafje. Nga viti 2010 deri 2014 ne kohen kur ishte Pd ne pushtet. Athere paska qene i mire lexoni C V .ne internete valdrini pjetri si kryergjistrues

 26. Thonjpapreri says:

  Erdoram bey i Surrelit nuk ka mendu kurre qe mund te genjeje dikush me shume se ai.
  Per 24 ore dha 2 versione te kulles prej betoni:
  Versioni 1: e ndertova me paret e emigracionit (si Valdrini)
  Versioni 2: e ndertova me paret e gruas

 27. Olimpia says:

  Z.Rama ,eshte e veshtire detyra e kryeministrit.Nuk mjaftojne idete ,karizma,aftesia per te bindur njerezit.Ne radhe te pare duhet te kesh kulturen e shtetarit,e cila per fst te keq ty te mungon .Ti ke dale me programin ,,te bejme shtet,,Natyrisht disa arritje pozitive nuk mund te mohoen .Por ke nje difekt te madh per te qene kryeminister ,i beson intuites tende .Dhe nuk je ne gjendje te njohesh njerezit .Ti flet shume vete,ne vend qe te degjosh me shume dhe te ,,germosh,,me shume.Si ka mundesi qe edhe ne poste kyce,si ne bashkine e Shkodres te propozosh nje person te paverifikuar. ???Sipas mendimit tim ,sot ne Shqiperi ,posti me i rendesishem pas kryeministrit eshte bashkia e Shkodres,sepse Tirana dihet ,ne cdo zgjedhje te rregullt voton majtas.Nderkohe ti kete Pjetrin perpara e emrove edhe prefekt .Po a e di ti z.Rama se prefektet ne shtetet moderne jane njerez me garanci absolute. ??Nderkohe qe SHISH ,do te mjaftonte te bente dy tre pyetje ,,djemve,, te shkathet shkodrane dhe do te te jepte nje pergjigje te sakte Per ironi del nje Gazmend ,sekretar i Partise se banditeve dhe te ben moral….Nga jugu kesaj i thone ,,kuje ne dreke,,Perfundimisht te jesh kryeminister z.Rama nuk duhet ti besosh as kemishes tende .Duhet te jesh nje burokrat i sakte,i pameshireshem.Fjalet i merr era,e shkruara mbetet,, Dhe per cdo funksionar te rendesishem kerkohet me shkrim garancia .Ndryshe shteti kthehet ,,tralala,zura nje gale,,sic thone korcaret .Por ka kaluar shume kohe,dhe duket qe ke mesuar pak .Mos mbaj keshilltare ,,kalamaj,,qe dine vetem teori dhe gjuhe te huaja .Merr ndonje te ,,vjeter,,keshillohu ,ose merr valixhet dhe lerja vendin nje socialisti te vertete sa nuk eshte vone .Ka plot figura PS mundesisht nje ekonomist qe ka punuar ,ka pervoje pune ne biznes apo ne ,banka,universitete ,edhe jashte vendit .Z.Rama,ne fund te fundit nuk je nje socialist ,je nje liberal i vendosur.Por tashme eshte momenti qe PS te beje kthese drejt shtresave me te varfera ,qe ne Shqiperi ka me shumice,drejt punetoreve qe ti z. Rama nuk i permend kurre ,drejt atyre qe punojne token apo mbajne blegtori.Sa per dijeni komenti im eshte ne interes te PS dhe shqiptareve ,nuk me interesojne komentet ofenduese qe perfitojne nga shkarja jote .Kam mbi nje vit qe i permbahem kesaj linje.Sepse me duket e padenje qe nje kryeminister me votat e te majteve te kujdeset edhe per detajet e mitingjeve apo ceremonise se kryetarit te Ballit dhe te mos kujdeset ne zgjedhjen e njerzve ne postet kyce te administrates shteterore qe mbajne shtetin ne kembe ,duke duruar leksionet neveritese te Berishes ,Metes dhe Bashes…Shpresoj qe ndonje nga ata qe ke rrotull apo ndonje deputet tua beje te njohura mendimet e shqetesuara te popullit te majte.Mos bej Maon,ai nuk lexonte gszetat ,por ishte Mao..

 28. Artibr says:

  Po per hajdutin e prones intelektuale ervin demo apo as per kete plagjator sdije gje e hoqe si zevendes minister i arsimit per plagjatur e ngarkove kryetar bashkie ne berat nuk ta fal berati kete turp te kesh.

 29. Ruzhdi says:

  Per kete valdrinin the kishte pyetur me gur te zi

 30. Ledio says:

  Rama =Hajdut + Mashtrues Ordiner. Meta+Berisha+Basha = Tradhetar/ Anti-ShShqiptar+Hajduta+Mashtruesa Ordiner. Zgjidhni e merni.. 🤔

  1. Adi says:

   Po te jesh hajdut dhe mashtrues je dhe antishqiptar ne praktike! Zgjdhje e veshtire

 31. Çufoja says:

  Tashme nuk je me i besueshem o Edi, je bere vete si plaku Mere ( dikur shaje Berishen me kete nofke).

  It is time to go plako.

  Cdo fjale qe thua, apo cdo foto e video jotja, te krijojne nje peshtjellim ne stomak. Je ber i neveritshem.

  Go home!

 32. Futja kot says:

  Shko e merru me memorialin turk qe ska lidhje me shqiperine qe ju vuri kryeministri dhe k.bashkiaku juaj. Dhe emri juaj sbesoj se je i vertete se te jesh tirons nuk flet me urrejtje kunder veriorve. Keshtu na rrofte k.ministri i 1mije e 1 problemeve. Hajde klm.

 33. o legen edi rama ! o mashtrues e ke ditur mire ti ! si hoqe ditmir bushatin dhe e zevendeson me nje plehre te pd qe i ka sherbyer berishes ! dhe mbron nje plehre po te plasi bomba ne dore o kurve burre ! o hajdut

 34. river says:

  Perpara se te gjykoni dhe te jepni mendime per Valdrinin reflektoni se ne cfare rruge e siguroi PD kete informacion nga autoritetet Italiane duke e konsideruar te vertete ( autentik ) !! Ligji per mbrojtjen e te dhenave personale ne Itali eshte shume i rrepte sepse aplikohet normativa europiane GDPR . Ne terminalet e vendimeve gjyqesore mund te futen vetem organet gjyqesore italiane , forcat e rendit dhe prefekturat ( si ente ne varesi te ministrise se brendshme ) . Pd duhet te jape sqarim para organeve te drejtesise shqiptare rreth burimit te informacionit !!

 35. Z.KM, me duhet tu kujtoj devizen e Karl Marksit: Dysho per gjithcka! Ju jeni ne ate pozicion, me te lartin pozicion qeveritar, duhet te qeverisni me zyrtaret e duhur, zyrtare qe i perzgjidhni dhe emeroni Ju. Per cdo emerim te tipit Valdrim eshte pergjegjesia Juaj si KM. Analizoje rastin, kush e rekomandoi, perse sherbeu, etj. PS, pasardhese e PKSH, PPSH nuk eshte nje familje, etj. Nuk eshte fatkeqesi kombetare rasti V.Pjetri, por Ju duhet te kishit dijeni dhe per kete mbani pegjegjesi. TE KA DHENE VITUESI NJE KEMBORE, TUNDE TE SHKRETEN! Ju flm.

 36. Blanco says:

  Gati gati po na bën të ndjejmë keqardhje Rama, që e kanë gënjyer. Sikur i kemi harruar vërshimin e horrave në parlament, të iniciuar e të promovuar personalisht prej tij. Palloshi që gjasme nuk di gjë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *