FOTOT: Gjyshja 61-vjeçare lind fëmijën e djalit të saj gay

Kind Cecile Eledge, 61 vjeç, ka “pushtuar” faqet kryesore të mediave botërore.

Kjo, për shkak se, pavarësisht moshës, ajo solli në jetë fëmijën e të birit 32-vjeçar, i cili është gay.

Mattheë, 32 vjeç, dhe Elliot Dougherty, 29 vjeç, të cilët janë të martuar, kërkonin të kishin një fëmijë.

Dhe për këtë, në ndihmë iu erdhe mamaja e Mattheë, e cila mbajti në trup fëmijën e krijuar nga vezoret e motrës së Elliot, e cila edhe pse 26 vjeç, nuk e mbajti fëmijën në trupin e saj.

Kind Cecile Eledge bëri fillimisht disa analiza dhe u arrit në përfundimin se ajo mund të sillte në jetë sërish një fëmijë, pasi kishte trupin e një 40-vjeçareje.

Pas lindjes, 61-vjeçarja e cila ka më shumë se tre dekada që kishte sjellë për herë të fundit në jetë një fëmijë dhe prej 10 vitesh është në menopauzë, tha se u ndje shumë mirë gjatë shtatëzanisë dhe se ishte gati ta bënte sërish këtë gjë.(TemA)

2 komente në “FOTOT: Gjyshja 61-vjeçare lind fëmijën e djalit të saj gay”

  1. Andreas says:

    Shperfytyruat njerezimin o njerez!

  2. E drejt e cdo njeriut says:

    Ky eshte krishterimi dhe Kultura europiane ja disa Fakten te tjera qe disa dobica ketu ne Blog e mbajne veten te krishtere te Civilizuar o plera dhe mos hapni gojen per myslimanet se jeni te degjenerum komplet. Ne mos e botofsh komentin tim lexoje vet o shkerdhat i temes .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *