FOTOT qesharake të një arkitekture të tmerrshme

Disa dizajne arkitekturore nuk shkojnë gjithmonë saktësisht sipas planit, dhe përdoruesit e Twitter po mblidhen së bashku për t’i treguar disa nga dështimet arkitekturore më qesharake.

E gjitha filloi kur Sarah Schauer nga Kalifornia u kërkoi ndjekësve të saj në Twitter të përgjigjen me fotografinë e arkitekturës më të dobët që kanë.

Si përgjigje, Tweet-er u mbush me fotografi mjaft qershake.

Shumica e përgjigjeve nxorën në pah banjot dhe ambientet familjare me dizajne të tmerrshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *