FOTOT: Vapë dhe trafik, Shqipëria nën ”pushtetin” e të nxehtit

Prej disa ditësh vendi është “pushtuar” nga temperatura tepër të larta.

Shumë qytetarë janë drejtuar drejt detit dhe kjo ka sjell trafik të rënduar në disa akse.

Ndërkohë ka pasur dhe nga ata qytetarë që për tu freskuar paksa janë futur mes shatërvanëve në sheshin “Skënderbej”. (TemA)

2 komente në “FOTOT: Vapë dhe trafik, Shqipëria nën ”pushtetin” e të nxehtit”

 1. Taraboshi says:

  Dojne e thone gojet e liga se lali Eri nuk ka marre asnje mase per te lehtesur qytetaret nga te nxehtit e ketij behari.
  Masat qe ka marre. Rrugete Tiranes nuk lagen asnje here vetem kur bie shi.Asnje here nuk eshte pare ndonje makine per shperkatjen e rrugeve me insekticide.Kjo e lene per vitin tjeter.Per gjelberimin e qytetit ka punuar vetem tek liqejt pjesen tjeter e ka lene te ngrohet ne diell. Nuk shikoj
  parqe te vogla neper lagje ke te rrijne femije dhe qyterare te moshes se trete..Mu duk qudi se si ne vendet per rreth Shqiperise ne disa lagje ishin
  vendosur spurciator per freskimin e qytetareve.dhe nuk grumbulloheshin tek sheshi Skenderbeu per tu fresku ne mes te dellit.
  Ky ka nje te mire qe kakarise me shume se pula qe ben vezen.dhe ka 4 vite qe nuk shikoj gje persembari.eshte e mira te dali nga hija e Edi Rames.Se vetem ai e pruri ne din Tiranen.

 2. Taraboshi says:

  Mero komentet mbaji per vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *