FOTOT: Vlorë, kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë, ka shkaktuar panik tek pushuesit mesditën e sotme.

Gjallesa detare, 1.5 metra i gjatë, ishte nxjerrë në bregdet nga peshkatarët, të cilët e kishin kapur së bashku me peshq të shumtë nga “gjahu” i tyre i përditshëm.

Peshkaqeni është vendosur në tavolinat e një lokali dhe ka mbledhur qytetarë të shumtë kureshtarë rreth e rrotull për të parë këtë krijesën të detit me përmasa të mëdha.

4 komente në “FOTOT: Vlorë, kapet peshkaqeni 1.5 metra i gjatë”

 1. Love Laberi says:

  Po ne det nuk munde ta keshonit perseri? Koqe kandari, idioter…

 2. Shvejk says:

  Jevgjit e kane kapur kafshen e shkrete, e kane vene ne tavoline, dhe do ta gatuajne me qepe dhe hudhra, qe pastaj ta shtyjne me raki sa tu zihet fyti. Me kte rast ben lajme bombastike dhe Tema, si pershembull peshkaqeni 1,5 m, i kapur ne det te hapur shkakton panik te pushuesit ne breg. Per mua panik shkaktojne vetem kta gjoja peshkatare qe vrasin cdo gje te gjalle qe ju del perpara. Panik shkakton dhe moderatori i Temes qe kujton se shkruan lajme pe delet jo per njerzit.

 3. ana says:

  hahahahahah duket si cironke.

 4. koli says:

  Peshkaqeni nuk haet, pse se lane te lire, njerez te eger, vetem te vrasin din.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *