FOTOT: Ylli televiziv kapet “mat” në momente të papërshtatshme

Ish-konkurrentja e reality show “Love Island”, Francesca Allen është fotografuar në një moment aspak të përshtatshëm me një burrë misterioz në Saint Tropez.

Në fotot e publikuara në mediat e huaja, 23-vjeçarja shfaqet e qeshur teksa argëtohet në orët e para të mëngjesit.

Çifti nuk mund të hiqnin duart nga njëri-tjetri dhe duket më të lumtur se kurrë.

2 komente në “FOTOT: Ylli televiziv kapet “mat” në momente të papërshtatshme”

  1. Taraboshi says:

    Nuk po shikoj asgje te keqe dhe jo njerzore.Edhe kjo prej gjaku dhe mishi eshte .sic jane te gjitha femrat dhe meshkujt e tjere.Masandej kjo ka edhe privilegjin tjeter se cenka yll televiziv.Nuk eshte ndonje e pa pashme si duken sikur meshkuj.pa pik shije.

  2. Zeni says:

    Kjo duket se eshte Karmina e Zenit, apo jo?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *