Nënkryetari i PD: Si nuk ju vjen turp, kur e dini se çfarë mu*in jeni o zarbo që do shkoni për dhjamë qeni

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka replikuar me kryebashkiakun e Shkodrës, Valdrin Pjetri, pasi PD publikoi një dokument, sipas të cilit, ai ka qenë i dënuar në Itali për trafik droge.

“Si tha zarbo, po me luftoni politikisht? Si nuk ju vjen turp, si pranojne te hyjne ne valle te tilla kur e dine se cfare m… jane dhe sot asgje nuk mund te fshihet.

Te pakten te kishte mesuar nga sivllai i Kavajes Elvis, Ervin, Edvin, Elham… Roshi. Ne mos sot neser edhe pasuria qe ke vene me droge do te shkoje per dhjame qeni sepse ligji do beje te veten.

Vini mend zarbo te krimit, mos tentoni ti sherbeni politikes se dites, rrini larg posteve politike, mos u ngaterroni me zgjedhje dhe vota sepse burgu ju pret.

Ne se nuk keni vene mend, e keqja juaj”, shprehet Spaho.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

21 komente në “Nënkryetari i PD: Si nuk ju vjen turp, kur e dini se çfarë mu*in jeni o zarbo që do shkoni për dhjamë qeni”

 1. Ilir says:

  Mos mor i nershmi i PD. Po hajdutet e tu si i ke se ti vete je merhum

  1. alo says:

   ketij “ujkut” Valdrin Pjetri, Berisha i vari mëliçitë e Administratorit të Agjencisë së Pasurive të Sekuestruara dhe Konfiskuara.
   Tani qe kaloi me PS, nuk eshte me i paster….

 2. Rilindas says:

  Të lumtë ajo gojë! Ah, më falni, harrova! Ç’farë thashë dhe unë, kujtova se ky është i PS. E tërheq urimin!

 3. Dashamir Lito says:

  Po ti o Spaho suma a e di se PeDe eshte cerdhja e krimit, droges, korrupsionit apo i ke harruar??? Dashin e Havase ku e keni qe e mbronit me fanatizem. Shporruni o larro se ju njeh tere Shqiperia.

  1. vang says:

   mos harro Lazaratin qe i dha ngjyrat Shqiperise sepse Sala nuk lejonte te prekej.Aty u rrit fama dhe flama o Spaho hipokriti.

 4. SPARTAK NGJELA PRESIDENT says:

  Pusho ti PLAK i PJERDHUR dhe i PËRMJERË , sepse je MANJAK SEKSUAL , dhe ke ABUZUAR me DHJETRA herë me VAJZA STUDENTE 18 – 19 VJEÇARE , në Shkëmbim të NOTËS , dhe NUK JE NDËSHKUAR AKOMA !!!!! Lëri pastaj MEGA ZULLUMET me VJEDHJE , ZHVATJE , GRABITJE dhe PLAÇKITJE të ZYRAVE të SHTETIT , që ti SPAHO ZVARRANIKU ke bërë KËRRDINË , dhe (PA)DREJTËSIA e PLEPAVE të Durrësit , ka mbajtur Sehir !!! Prandaj QEPE HALENË e NDYRË or ti Spaho KOKËPJERDHURI dhe BREKËDHJERI

 5. Shume mire bene ne se jane te verteta ato qe thote Edmondi ti shkohet deri ne fund kesaj pune. Per mendimin tim ky torollak kur kakariste ne parlament si nuk i tha njehere te vetme nje fjali per tufen e hajduteve dhe batakcinjve dhe palacove qe e rrethonin. Dhe si nuk e ka kuptuar njehere qe gjithe kohes kane ndikuar negativisht ne zhvillimin e reformes ne drejtesi. Njeri pa taban pa bythe pa personalitet konkluzioni langaraq.

 6. h says:

  Po qe se vjen dokumenti nga Italia qe ka qenë i dënuar,të ridënohet për fallsifikim,Pjetri.
  Por kur shikon kush shkul flokët,më vjen të shkul qimet e bythës nga revolta.
  PD eshtë një turmë degjeneratash,hajdutësh,korruptuarish,injorantësh me vjellë.

 7. LesheLijla dhe Petrit Hajdut Vasiliqija says:

  Dole edhe ti VARR PLAK i DHJERË ?!?! Edhe ty tè kishim mangut , sepse ai Petrit KRYEHAJDUT Vasili i LSI Hajdutèrisè , na èshtè bèrè si “Burri i Nènès ” , pèrditè me ato Fletè Rrufetè e tij prej KRYEKUSARI !!!! IK o Spaho Mavria se dukesh sikur ke dalè nga VARRI dhe je ARRATISUR nga VARREZAT!!!

 8. Partia jo hajdute says:

  Problemi ktu eshte.se hajdute jane te dy palet e majta dhe e djathta duhet nje i trete qe te jete i paster po te dy palet nuk lejojne njerez te ndershem

 9. undefined says:

  Ju moter q…shitet Detin e vrate ne mes te Bulevardit…hodhet njerezine ne ere per interesat tuaja personale e ti me ben “Moral ” mor zagare….ti gjithe njesoj jeni…kriminel hajdute..zagere..po me e poshtra..b….lepirsa sa te Erdoganit e sa te azereve te Athines….moter kurva….na u hiqni qafe hale te ndyra pa ndergjegje

 10. edi says:

  P.D OSE DHIA E SAJE aLEANCA DEMOKRATIKE JANE FIGURAT QE NDERTOI SE FUNDI lULUSHI DHE TERE ATO DEBILA QE E NDJEKIN tURP SKANE POR FRIKEN E KANE SE FUNDI SPAK-ku ka nisur te levize , hAJDE ME KEMBE TE MBARE SHOKU BERISHA ,shoku Meta Lulushi dhe Mono-liza

 11. Lexuesi i durueshem says:

  Pisi flet si te jete i paster! Kurva e shet veten ”te virgjer”! Jetojme ne kohe te çmendurish.
  O tempora, o mores!

 12. USA says:

  Po orta key e tuaj hotel poradeci mermen me trafik heroine ke lidhje me elbasanllite dhe ti spaho mos u hiq si I ndershem capjet dhe nardino.

 13. Lani says:

  Po pasurite qe ke vene ti o shkerdhate me pikturat e galerise se arteve kur ishe minister kulture ?
  Ju jeni qelbesira qe u ka zene zgrome lekura qe nuk hiqet edhe pasi t‘ a grryesh me tel enesh!

 14. VLONJATI says:

  TE QIFSHA. ÇUPEN DHE GRUAN O MATUF QE BEN TRIMIN O SHKERDHATPO KU KA NJERI ME TE POSHTER DHE TE SHKERDHYER NGA TY MOR PLERE

 15. zoga e vodices says:

  Me duket se dhe kete e ka zene vapa dhe po pi ilacet e doktor mortjes iku dhe ky per lesh arapi cojeni me mire ne vlore oh jo elbasani do ti beje me mire ketij teveqeli qe ika hyre vetja shume ne qejf por fshatari do 10 breza qe te qytetrohet.

 16. Ceno says:

  O Plak BYTHÉDHJERÉ dhe i PJERDHUR edhe ti MUT MUTI na ngele pa e Nxjerré SURRATIN e HALESÉ ???! PLAK SHKÉRDHATÉ HAJDUT , qé té GÉNJEN MENDJA , se mos PD NARKO-TRAFIKU do Vij né Pushtet!!!! PLAK PUSHT !! PLAK i NDYRÉ ! PLAK i URRYER !!! SPAHO HAJDUTI , qé do japésh Llogari tek DREJTÉSIA E RE , pér PASURINÉ e MADHE qé ke véné , dhe qé éshté e Pashpjegueshme !!

 17. Doda says:

  Ik o polic , bej nje pun tjeter kur ke humbur dinjitetin dhe te ofendojn te tjeret te trajtojn si rrugaç ordiner , me mir lere ate pun , leri langot e soit te kti bythqiri qe te ofendon qe te bejn at pun qe ben ti , ky popull kta alabak zgjedh kta meriton te ket mi shpin , niveli kultures njerezve nuk varet nga perdorimi internetit , por nga menyra se çfar njerzish zgjedhin qe te drejtojn jeten e tyre , ky popull sot esht populli me injorant mas kohes zogut , esht ne nivelin e dumbabisteve , vetem se ndryshimi esht se bejn byth e buz me silikon dhe kan ajfon ne xhep , por truni i ka thon shnet me koh kti brezi injorantesh qe drejtohen nga batakçinj hajdut te droguar e alabak pra nga llumi vet , vari trapin.

 18. Doda says:

  Ik o polic , bej nje pun tjeter o njeri , kur ke humbur dinjitetin dhe te ofendojn te tjeret te trajtojn si rrugaç ordiner , nuk ja vlen te besh ate detyr kur nuk ka shtet qe te del per zot e as ligj , me mir lere ate pun , leri langot e soit te kti bythqiri qe te ofendon qe te bejn at pun qe ben ti , ky popull kta alabak zgjedh kta meriton te ket mi shpin , niveli kultures njerezve nuk varet nga perdorimi internetit , por nga menyra se çfar njerzish zgjedhin qe te drejtojn jeten e tyre , ky popull sot esht populli me injorant mas kohes zogut , esht ne nivelin e dumbabisteve , vetem se ndryshimi esht se bejn byth e buz me silikon dhe kan ajfon ne xhep , por truni i ka thon shnet me koh , kti brezi injorantesh qe drejtohen nga batakçinj hajdut te droguar e alabak pra nga llumi vet , vari trapin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *