PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës.

Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit.

Parisi ka refuzuar ofertën e parë të Barcelonës e cila ka qenë Coutinho + Rakitic pasi ka diçka tjetër në mendje.

PSG do Coutinho + Semedo dhe një shumë parash e cila akoma nuk është bërë publike.

Bisedimet pritet të rifillojnë të enjten.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *