Rekordi i ish-lojtarit të Anglisë: 13 oferta nga merkato!

“The Times” është i sigurt: Daniel Sturridge, sulmuesi i lirë që pas aventurës me Liverpool dhe mbylljes pa rinovim, ka pasur plot 13 oferta në merkato.

Ende 29 vjeç, në Itali e duan Atalanta dhe Bologna, ndërsa në Spanjë, Betis, Leganes dhe Valladolid.

Në Amerikë DC United dhe Philadelphia ndërsa në Francë Marseille. Gjermania me Frankfurt dhe Turqia me Fenerbahce.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *