VIDEO: Plas sherri në lokal, gratë kapen prej flokësh

Ky është momenti i tmerrshëm kur plas një sherr midis 2 grave në një lokal .

Në pamjet filmike do të shikoni se si gratë godasim me sende të forta njëra-tjetrën.

Është dashur ndërhyrja e policisë që gratë të ndahen.

Një 30 vjeçare u dërgua në spital dhe u trajtua për lëndime në kokë pas ngjarjes, dhe një grua 36-vjeçare u arrestua. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *