FOTO LAJM: PD e kalon kohën duke… luajtur Zynga Poker

Partia Demokratike, ndryshe nga sa kishte premtuar, se do të protestonte këtë verë dhe nuk do lejonte marrjen e Bashkive nga PS, është në pushim të plotë.

Me përjashtim të rastit të denoncimit të Valdrin Pjetrit, zyrtarët e PD duket se kanë marrë pushimet.

Dhe ngaqë nuk kanë si shtyjnë këto ditë të nxehta, luajnë Zynga Poker, siç duket edhe nga kjo foto, që tregon se luhet edhe me faqen zyrtare të PD-së.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *