Fotot e çmendura, kur dehen vajzat

Të gjithë kemi me shumë se një rast të çuditshëm, ku u tregojmë njerëzve për situata të sikletshme që kalojmë pas një mbrëmje të “çmenduar” që kalojmë mes miqsh.

Edhe këto foto të shkëlqyera janë kapur në momentin e duhur dhe kohën e duhur. Bëhet fjalë për vajza në gjendje të dehur, të cilat nuk i mbajnë këmbët nga pija, raporton “The Sun”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *