FOTOT: Gjendet e vdekur brenda në pishinë vajza e miliarderes së njohur

Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë.

Siç raportojnë mediat e huaja, vajza është identifikuar si Josie Clacher dhe është vajza e miliarderes së njohur britanike Rachel Clacher.

Josie Clacher, e cila do të mbushte 19 vjeçe këtë muaj, u gjet e vdekur në një vilë në qytetin Alaro, në Majorca të martën në mëngjes nga miqtë.

Një fqinj ngriti alarmin pasi dëgjoi të bërtiturat. Policia dhe ambulanca u nisën për në vendngjarje dhe u përpoqën ta rikthenin në jetë, por ishte e pamundur.

Rachel Clacher, mamaja e Josie, ka themeluar “Moneypenny”, vlerësuar me mbi 100 milion £ vetëm vitin e shkuar.

2 komente në “FOTOT: Gjendet e vdekur brenda në pishinë vajza e miliarderes së njohur”

  1. taras bulba says:

    Le ti fuse ne sume parate miliarderja britanike , nese nuk je i afte per te siguruar me cdo menyre jeten e femijes tend , nuk je afte per asgje .
    Dhe eshte arsyeja kryesore ku parate nuk kane asnje vlere , tani e tutje ajo mund te jete krenare per shtimin e tyre nga 2 ne 3 apo 4 e me shume miliarede por qe e pafte per te siguruar jeten e femijes se saj ……

  2. Sqarim qe nje milionere nuk mund te thirretv miliardere says:

    Se pari keqardhje per vdekjen e hershme te kesajn vajze. Se dyti, nje koment per titullin miliardere. Miliardere do te thote qe ke biliona (dmth miliarda) dollare apo paund. E jeme e saj ka patur vetem 100 milion paund. Pra eshte nje milionere por jo miliardere. Besojn se do ta botoni komentin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *