FOTOT/ “Për një qytet më të pastër”, Gurma nis aksionin për pastrim e Sarandës

Kryetari i Bashkisë së Sarandës, Adrian Gurma ka nisur sot një aksion ndërgjegjësimi qytetar për një qytet më të pastër.

“Sot vendosëm të japim shembullin e mirë , sëbashku me kolegët, në një aksion ndërgjegjësimi qytetar për një qytet më të pastër♻♻♻”– shkruan Gurma teksa poston fotot e aksionit të pastrimit. (TemA)

1 komente në “FOTOT/ “Për një qytet më të pastër”, Gurma nis aksionin për pastrim e Sarandës”

  1. Tin Tin says:

    Qe ka bere nami ne 40m2 . Ripjelljen do ta kishte zili dhe Gebelsi me keq se sali qeni me ilir hajdutin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *