FOTOT: Sonila Meço tregon vilën e saj në Dardhë

Sonila Meço i ka kaluar këto pushime mes detit dhe fshatit.

Ajo ka publikuar disa foto nga vila e saj që zotëron në Dardhë të Korçës.

“Të ‘ushqesh’ një kopësht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë”, shkruan gazetarja, e cila me anë të profesionit të saj, ka shtëpi jo vetëm në qytet, por ia lejon vetes të ketë një vilë edhe në fshat.(TemA)

36 komente në “FOTOT: Sonila Meço tregon vilën e saj në Dardhë”

 1. Arben Presheva says:

  Ja pra kush eshte Sonila Meco. Ajo duhet te largohet urgjent nga ekrani. Kjo eshte me e pakta. Pasi ajo duhet t;i nenshtrohet hetimit per pasurine. Keto jane parate e pista te mafiozit italian Francesco Becchetti te Agon Channel ku u jargaviten shume pseudogazetare si Lubonja, Krasta, Bejtja, kjo Sonila etc etc. Ndaj zhdukuni nga ekrani dhe mos t;ju shohim bojen te gjithe ju. Keni fytyre dhe na beni edhe karshillek.

  1. Hoxh Armandi says:

   Bravo Soni qe e ndertove ne Dardhe. Atje nuk ka turkoshqiptare.

   1. Hahahahaha says:

    Nuk ka me “turkoshqiptare” se mbiemi…Mece..o vlleh qe qelbesh era bageti….

   2. taras bulba says:

    Ka ca kushte qe te besh vile atje , nuk perfshihet kushti qe mos te kete turkoshqiptare , por me kryesori eshte ti besh gojore italianit Becchetti , kete ta sigoron jot eme , qe eshte bere ne Greqi specialiste …..

 2. h says:

  Të lëpish bythën pushtetit,ka të mirat e veta.
  I.Montanelli ushtroi gazetarinë për 60 vjet dhe jetonte në shtëpinë
  e trashëguar nga familja e nenës në Fucecchio.
  Në moçal jetojnë vetëm zhaba.Jo shqiponja.

 3. Roberto says:

  Nje dore ja ka dhene Italiani i Tv dhe ndonje dore te tjeret😀, ata,😀 te gjithe me rradhe. Bravo Sonila,e ke tejkaluar planin 5 vjecar.

 4. besi says:

  Vetam vile nuk pash…1

 5. Rruga kavajes says:

  Andej nga Shkodra, nga dajat e Sonila Meços, thonë ; “paç fatin e kurves”
  Dheeee, shkodranet, paskan shume te drejte per Sonila Meçon.

 6. Kali says:

  Eshte e vonuare, fabrika e saj ka punuare me kohe.Ndofta ka te tjera me ate fabrik qe ka pasur dhe ka duhet te kishte nje qytet ,dhe jo nje vile fshati.Fabrika e saj megjithe se e perdorur shume ndofta per nje fare kohe e rregulloj me buzet (botoks).

  1. ashtu posi! says:

   Një gërdallë e sajuar më botojë e aplikon.
   E frikshme kur të afrohet.Horor!

 7. Edi says:

  KA KALUAR JETEN VESHUR ME TUTA SPORTIVE TANI N’A SOLI LE VILA GOJORJA

 8. Shkullaku Uturaku says:

  O shokeni Sonila e ka blere vilen ne Dardhe fale profesionit me te vjeter ne bote: prostitutes. Ajo vec shet ate vrimen mes shaleve, pleqeve politiqene dhe biznesmene. Ju qe keni inat shisni bythen tek Edi

 9. Becceti-Bereqeti says:

  Kete Sonilen nga fytyra dhe veshja per pornostar edhe mund ta marresh por per gazetare…😂😂 Por…jemi ne Shqi-për-shqi ku pasi percjell Banditin Sali😬 vjen Sharlatani Edi😂.

 10. SAKU ME DITE says:

  E BUKUR JE
  SIMPATIKE JE
  ME VIL JE
  GAZETARE E RE JE
  SONILA EMRIN TI E KE
  ME POLITIKAN E KE
  APO AGON CENELL E KE
  MOS TEEGO SE KU JE
  SE NGA MBRAPA I KE
  PER CDO GJE TE RE
  DO TE VENE METRIN MBI DHE
  DO TE PYESIN KU E KE
  ME DJERSE E KE APO ME CFAR E KE
  NE SPAK PO RE ASKUSH STE PYET SE KUSHE JE
  JE GAZETARE APO E RE
  BKH NGA PAS E KE
  HIQ DOR NGA PILITIKA, ERDHI KOHA E BELAS
  NUK KA ME PARA ME THASE.
  IKU KOHA E VULHUMBURIT KU PARAJA MORI DHEN CA TEK LULI E MONIKA CA TEK LIKJA E PETRIKJA , CA MEDIU DHE XENE QEFLIU . U BENE VILA E SARAJE.JA DHE SONI REVOOLTOHET HAJDE POPULL NE REVOLTE.
  PERKRA LULIT E MONIKES TE NGREM ZERIN E SEDREJTES
  SPO SHIKONI SEC PO BEN ‘ I MRRI” QE KERKON TE NA I MARI.
  SKA RENDESI SI I BEME POR TE TONEN E KEMI NUK E LEM.
  KEMI POPULLIN QE NA MBRONE PACKA SE NUK NA VOTON. NE 13 TETOR SONI KE BRRYLI.
  .

 11. Ben says:

  Sa e ka pas qi kete Sonilen Ylli Pango.

 12. Lul kamarieri says:

  O zot si tallin……..me popullin !??!!!

 13. Grida says:

  Po mire mi …

  Po me Fevziun pse u qive?

  Qe te mos hiqte Sandri nga puna…e mban mend?!

  Po me te qi fevziu eshte si me te qi breshka ose Shreku.

  Yyyyttttt, baxhelle

 14. kori says:

  Emigrantet, si ate te Amerikes ashtu dhe te Europes kane tashme 30 vite qe punojne si skllever neper punra te ndershme dhe nuk arrijne dot te lajne nje cope apartament ne Atdhe. Nderkohe, e gjithe armata e te ashquajturve gazetar ne Tirane ; duke filluar nga Zheji i listes Greke, Eni Vasili qe kalon gati ne orgazem kur kryetradhetari i kombit shqiptar Sali serbi i vjen ne emision apo i del ne linje, e deri tek Spac-isti i shitur Lubonja apo Sonila e Mecojve e cila ofron bythlepirjen me te rafinuar ne televisionin shqiptar. Te gjithe keta, cuditerisht, edhe pse profesionalisht kryekeput jo objektive dhe si rrjedhote te paafte nuk dine ku te cojne Evrot dhe Dinaret. Eshte sigurisht nje aftesi te cilen kjo dhe tere banda gazetareske e politikes se korruptuar shqiptare si majtas e djathtas e ka, por egziston edhe kjo tjetra qe populli sado bageti qe mund te jete vonon por ne fund ta ve festen fiks sipas kokes sado bosh qe ta kesh.

 15. Pa vlere says:

  Ha ha ha femer Silikoni dhe ka guxim dhe ben si goce shtepie..
  Ha ha ha, me qesh me lot !
  Eshte bere si mode qe keto tip Putanash te behen si “goca shtepie”
  Ptuuuuu!

 16. zogu says:

  Sonila mos bej gara se sa te kesh ate perpara ti gjithmone do dalesh e para

 17. Dridhe like me lesh monike says:

  I ka ber me k…r ne goje.

 18. Gorja says:

  Ajo pishina ishte ne Turqi

 19. Daja says:

  Komentatore te fshehur si minj prapa tastierave se kaq dine te bejne dhe nuk bejne dot gje tjeter .
  Beheni njeheresh manjake, qesharake, xheloz, zgjebanjoz e letyre e ndoshta vetem se nuk beheni dot te suksesshem ne jete ose se duhet te hani persheshin e radhes … Turp qe nje shtepize ne nje fshat qe eshte me shume se 200 km larg Tranes e emertoni vile e i veshni njemije etiketime nje gazetarje e cila nuk i serviloset pushtetit te radhes …..
  Sonila Jeto jeten tende dhe fali se sdine cbejne

  1. La troia e katunit says:

   Or ti shoq. Meçizmi apo Sonilizmi shte plage e vjeter e kesaj shoqerie te shqyer. Fillon me keto katunaret qe zbarkojne ne Tirane nga hauret e pamoralshme te fshatrave dhe te vetmin zot kane parane, suksesin dhe pushtetin. Soni ka vite qe shqyhet menderesh me ulluqe qe i mbushin zorren me buke, xhepin me Euro dhe marmiten me proteina. Pa folur per italionin, mbretin e plehrave nga i cili fitonte mijera euro ne muaj – kuptohet per shalet e gjata jo per mendte prej bagetie. Gjithsesi.. kjo ndjek shembujt e ndritur te “gazetareve” para saj, Ilva Tares dhe Eni Vasilit, e para i ngrohte shtratin dhjomçit Bashkim Fino e dyta kishte thyer cdo lloj ulluku me leka ne qarkullim. Burra me vagine te tera. Njeherazi nuk bene gazetari te vertete por veçmas furçe e gojore pushtetit.
   Keto more shok jane vitet e mbrapshta te kurverise e poshtersise. Vitet e katundarise. Vitet e Soniles dhe Bleones.

 20. USA says:

  Soni pastro leke pastro dhe P …,Cken te lutem se te vjen Era rezikon spitalin. Gonore e gjalle nuk ka mjek qe te mer ne dore.

 21. Aliu te vrima e çelsit.! says:

  Nga topat nuk qenka keq…

 22. xhoxhi says:

  Po përse i nxirni këto?Mereni me ca njerëz kot më kot.Ky është problemi ynë të shohim vilën në Dardh?Edhe unë jam nga ajo anë pse nuk e nxireni edhe viliën time që e kam djersën e ballit dhe jo me para putanërie…Turp që mëreni me këto lavire dhe i bëni reklamë. kam dëgjuar në televizione dhe përveç lakurqillëkut ska asgjë tjetër…

  1. Roberto says:

   Po pse nxehesh o Xhoxhi. Po te kishe dhe ti gop do e nxirnin dhe vilen tende prandaj rri mire. Pse Sonila je ti🙂?.

 23. ashtu posi! says:

  Një gërdallë e sajuar më botojë e aplikon.
  E frikshme kur të afrohet.Horor!

 24. ashtu posi! says:

  Një gërdallë e sajuar me botoks e silikon.
  E frikshme kur të afrohet.Horor!

 25. VLONJATI says:

  TE QIFSHA BURRIN SE TY TE KA SHPARTALLUAR BEGETI MOJ RRUSPI

 26. jani says:

  Gojorja te ben me vile

 27. edi says:

  Hey duam ta dime ,A ka burre or mos e keqekupetoni Boy Friend DUAM PERGJIGJE

 28. Ago says:

  E frikshme. Po shtepi ka pothuajse çdo njeri ore inatçinje. Shoqeri pa ardhmeri, t‘gjithve mendja tek bytha u rri, kur ne shqiperi esht shum lehte te besh nje apo dy shtepi, popull dembel, bageti.

 29. intelektuali says:

  Nuk di cfare i ka mbetur asaj femre qe nuk ka asnje aftesi , pervec te qenit mediokre dhe …
  por problemi eshte se ato bejne perpara dhe jane shnderruar ne model per rinine sot, pra duhet qe shoqeria te ndryshoje dhe te tregoje vemendje per te zotin, per te ndershmin, per te pakorruptuarin, etc, ndryshe do mbetemi ketu ku jemi, me keta politikane, me keto gazetare, ne kete nivel social e konomik dhe kategoria e Soniles me shoke do te tallen me te ndershmit duke thene “Qente le te lehin, se ne pasurohemi e rrojme si princer”.
  Sepse eshte ceshtje kerkese dhe oferte. Rrugacet si Sonila duhen. Lepires si Veliaj, qe ka ende mentalitetin e djalit qe shiste fiq. Lepirje, ndertoi memorialin qe deshi Erdogan
  TURP!!!! ZGJOHUNI!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *