Gjergj Xhuvani ndahet nga jeta, i biri kërkon leje nga burgu për varrimin e të atit

Djali i skenaristit dhe producentit shqiptar, Gjergj Xhuvani, Konstandin Xhuvani ka kërkuar leje nga drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në varrimin e të atit.

Kostandin Xhuvani, ndodhet në burg për vrasje të katërfishtë.

Gjergj Xhuvani u nda nga jeta ditën e sotme në Romë, ku ishte i shtruar në spital pasi gjendja e tij shëndetësore së fundmi ishte përkeqësuar./tch

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *