Historia e tmerrshme e vajzës shqiptare, pas një lidhje jashtëmartesore: E detyronin të shkonte me 20 meshkuj njëkohësisht

Mediat italiane shkruajnë sot për një histori të tmerrshme që ka përjetuar një e re shqiptare, emri i të cilës nuk dihet.

Ajo është përdhunuar për 10 vjet me radhë, dhe më në fund ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit e saj.

Gjithçka nisi me një lidhje jashtëmartesore midis vajzës me origjinë shqiptare dhe një burri, i cili me kalimin e kohës i është kthyer në një makth të vërtetë.

Një marrëdhënie sentimentale që u shndërrua në 10 vjet tortura dhe dhunë, me takime seksuale edhe me burra të tjerë.

Raste përdhunimi të viktimës, që arrinin edhe nga 20 burra njëkohësisht.

Bëhet me dije se  në shtëpinë ku ndodhte tortura prej 10 vitesh, u gjetën dhe mjete për praktika sadomazokiste.

Pas kësaj, pesë persona u arrestuan nga policia e Cosenza.

Ata akuzohen për dhunë seksuale në grup dhe zhvatje.

Sipas hetuesve, hetimi për dhunën seksuale në grup filloi pas denoncimit të gruas.

Falë historisë që ka treguar shqiptarja, policia italiane ka zbuluar gjithashtu edhe një plantacion me marijuanë.(TemA)

Corigliano Rossano, violenza sessuale di gruppo per 10 anni: «Anche in 20 contemporaneamente»

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Historia e tmerrshme e vajzës shqiptare, pas një lidhje jashtëmartesore: E detyronin të shkonte me 20 meshkuj njëkohësisht”

 1. Glauk says:

  Me duket histori e shpikur kjo .

  Jo se nuk ndodh por kjo me duket shume fallco.

 2. Edkari says:

  Dikush duhet ti vrase keta kriminele.Nuk mjafton burgu por duhet ti marresh jeten kushdo qe te jete.

 3. Deti says:

  Dashnori fton dhe shoket. Pordhe garipash. Tani, ta majne mrena.

  1. xx says:

   mosu habisni.Ka sa te duash maniake.

 4. Albani says:

  Deshi dashnor kjo buca
  10 vjet orgji me gjith meshkujt e kalabrise
  Sot u kujtua ta denoncoje
  Budalla dhe ai burre qe kishte si nuk ja shikonte
  vrimen kesaj qe shkonte me 20 meshkuj njekohesisht?
  Femrat shqiptare jane me k… ne bote.

  1. Love Laberi says:

   Fol per femrat e tua mor djale..te tjerat kane ” zot”..
   Shiko femrat e shtepise tende..

 5. Lul kamarieri says:

  Emri nuk dihet por ju dini historine e ngjarjes !? Tamam KAZAN

 6. ¬ says:

  Italiant eksportojn makarona dhe importojn pidh. Jemi i vetmi shtet në botë që gjinia femërore hap shalët në katër anët e botës dhe tolerojm imazhin e errët të nënave, motrave tona në shekujt në vazhdim. Franca na thotë con, ndërsa Italia ” filio di putana ”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *