Pornostarja që tërboi myslimanët: Njerëzit mendojnë së bëra miliona, por fitova vetëm 12 mijë $

Mia Khalifa është një nga pornostaret më të njohura në bota, edhe pse tashmë ajo ka hequr dorë.

26-vjeçarja nga Libani e ushtroi profesionin e saj vetëm për pak muaj, por videot e saj janë ndër më të klikuarat deri më sot.

Pavarësisht kësaj, Khalifa, e cila tërboi myslimanët pasi shfaqej në filmat e saj me pullë të kuqe, shpesh herë me hixhab, thotë se ka fituar vetëm 12 mijë dollarë nga kjo punë, dhe jo miliona, siç mund të mendojnë njerëzit.

“Njerëzit mendojnë se po kap miliona nga pornot. Plotësisht e pavërtetë.

Bëra një total prej rreth 12,000 dollarë në industri dhe kurrë nuk pashë më asnjë qindarkë pas kësaj.

Vështirësia për të gjetur një punë normale pas braktisjes së pornos ishte … e frikshme”, shkruan Mia, e cila u tërhoq nga kjo industri në vitin 2015, por ajo është ende një nga emrat më të mëdhenj dhe më të kërkuar në biznesin e pornografisë.

Ajo thotë më tej se nuk po ankohet pse nuk bëri para me këtë industri, thjesht kërkon të sqarojë njerëzit.

Mia u rendit në vendin e dytë në Pornhub për yjet më të shikuar vitin e kaluar, menjëherë pas Stormy Daniels.

Ajo ishte gjithashtu ylli më i kërkuar në uebfaqen rivale për të rritur, xHamster, në 2016 dhe 2017.(TemA)

3 komente në “Pornostarja që tërboi myslimanët: Njerëzit mendojnë së bëra miliona, por fitova vetëm 12 mijë $”

 1. Xboom says:

  Shumë bile për ate surrat transvestiteje që ke,
  me vetulla do kishe sfiduar Breschnew dhe Theo Waigel.

 2. Zeni says:

  Te gjitha jeto vajza, duan te behen dhe t’i ngjajne Karmines se Zenit!

 3. Altung says:

  Cfare dreqin kane musulmanet me kete? Ata nuk e kane ne prone tjetrin vetem se ka lindur ne nje shtet te caktuar????

  Musulman baraz barbar mesjetar!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *