Çfarë na tha sot presidenti ynë Meta?

Nga Spartak Ngjela

Çfarë na tha sot presidenti ynë Meta?

“Kisha të dhëna- tha ai – se do digjej Kuvendi në datën 8 qershor!”

Po dekreti u zhdekretua në datën 10 qershor?

Çdo të thotë kjo? Kjo tregon se ky farë presidenti e ka pritur djegien e Kuvendit me ankth në datën 8 qershor, dhe meqë ai nuk u dogj dot, zhdektetoi zgjedhjet që t’iu jepte dhe një dorë hordhive të vijonin përplasjet për destabilizimin e Shqipërisë.

Kjo është e vërteta. Por, a di Komisioni Hetimor këtë? Sigurisht që e di.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Çfarë na tha sot presidenti ynë Meta?”

 1. Komisioni e di,por ben estrade me turkoshaket.
  Aty duhet ti kerkonin llogari ketij kok tuli,per kete informacion ye sigurt…

 2. Fiora says:

  Por a e di? Sigurisht…
  ik o idiot se n”a merzite , c’do dite si gjel ,
  Ik o plak matuf se demton ambientin!
  Priten pe per te shtyp gazeta…

 3. Fiora says:

  Por a e di? Sigurisht…
  ik o idiot se n”a merzite , c’do dite si gjel ,
  Ik o plak matuf se demton ambientin!
  Priten peme per te shtyp gazeta…

 4. Piro says:

  Mbeshteti aksionin e dhunshem opozitar per djegien e kuvendit. Kjo nuk do shume mend. President legen.

 5. Populli says:

  Je i modh TAKU….

 6. Sander says:

  Foli ky i merziteshmi?

 7. Lorenco Luka ( Ish deputeti i famshem i PD) , antikomunist i paepun. says:

  Une them , e ka mbush kupen Meta. Nuk durohet ma.
  Si ju dukem un si president?
  Ca ka Meta ma shum se un?

 8. Lorenco Luka ( Ish deputeti i famshem i PD) , antikomunist i paepun. says:

  Une them , e ka mbush kupen Meta. Nuk durohet ma.
  Si ju dukem un si president?
  Ca ka Meta ma shum se un?
  Mendojeni nji here….

 9. Komentuesi says:

  Shkurt dhe saket mendimi i zotit Ngjela.Pra presidentit i ka ngelur merak i madh mos djegia e parlamentit ne 8 qershor,dhe per t’i hedhur benzine zjarrit ç’dekretoi 30 Qershorin.Duket qart,se preesidenti eshte bere pale me opoziten,ka bashkepunuar me Berishen,Bashen per kete ç’dekretim.Meta ka vepruar shume keq dhe te shkarkohet e te futet ne burg.

 10. ledio says:

  Ai sot tha, qe ju thafte muti ne bythe. Ky dordolec bashke me hijen e tije, po bejne çorap gjithe Shqiperine. Ky e ka enderruar ate dite ku te digjej Shqiperia, qe te shkeputej vemendja nga poshtersite e tij qe ne ardhjen ne politike, ku i pasuroi, ku i damllakosi sa u bene neveri e ketij populli. Haram familjes tuaj, haram Edi Rames qe te beri president, haram nese Edi Rama do bente mareveshje prap me ju, me nje parti 7%,.

 11. Lasgushi says:

  Z.Spartak.Je i saktë.Mos u lodh kot.Shqiptarët të kanë kuptuar.Ata kanë njohur tashmë Ilirin dhe kategorinë e gjithë ZORZOPËVE që abuzojnë me votën e në kurriz të tyre.Në rast se nuk dëbohen edhe kësaj radhe Shqipëria rrezikohet seriozisht. Ou kodoshi i Cepanit dhe budallenjtë debila,taze të dalë nga berberana e Kuvendit,që e shoqëronin,ju vajti në mëndjen të ngrënë më lart këtë “UDHËRËFYES” të madh pas sukseseve në bisedën me juristin e madh ULSI.

 12. selim rroshi says:

  Ca i sakte eshte ky. Nje cingije rilindase qe kendon njesoj si Rama. Bile tund dhe gishtin ben dhe te fortin si Rama.
  E paguan Rama qe me sofizmat e veta ligjore te qelloje me top co njeri kunder Rames.
  Si puna atyre hajduteve qe vishen si polic dhe ky ka veshur uniformen e Fbi amerikane dhe shet dengla si i besuari amerikaneve.
  Tamam alabak 24 karatesh njelloj si gjith rilindja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *